Succesvolle Kerkenveiling in Honselersdijk

Geplaatst door Westlanders.nu op 31/10/2011 16:25 - Gewijzigd op 31/07/2013 21:17

Honselersdijk 31.10.2011 - Op vrijdag jl. werd onder grote belangstelling van jong en oud de 6e. Kerkenveiling gehouden in gebouw Rehoboth.

In een sfeervolle ingerichte zaal waren 195 fantastische kavels uitgestald. Deze waren ter beschikking gesteld door diverse particulieren en het Westlandse bedrijfsleven.

Kavels  variërend van potjes honing, biest en paling, tot waardebonnen voor gezamenlijke  gourmetavond in de Pastorie, klaverjas- bridgeavonden, tickets voor een voetbalwedstrijd van Feyenoord, rondvlucht boven het Westland en vele andere workshops.

Traditioneel  was er weer een kerkschaap dat door Pastoor J. Steenvoorden, verkleed als boertje,  in de zaal werd binnen werd gedragen. Dit schaap werd gekocht door dezelfde koper als die in 2009. Hij bracht weer het hoogste bod uit. Thans grazen de 2 schapen van 2009 en 2011 uit dezelfde schapenfamilie samen in de wei. Ongetwijfeld een beestachtige ontmoeting.

Tijdens de veiling werden de bezoekers bij een tussenstand van € 25.000.== getrakteerd op drankjes. Deze drankjes en de vele hapjes werden die hele avond  door het onderwijzend personeel van de school en leden van scouting geserveerd. De laatste kavel een rondvaart voor 16 personen en daarna een barbecuefeest werd even na twaalf uur door de vakkundige veilingmeester  afgeslagen voor een prijs van € 1050.==

Met dit bedrag werd met groot applaus een recordomzet gehaald van ruim € 35.000.==.

Het bestuur van de Parochie zal dit bedrag besteden aan een nieuwe zuinige cv. ketel en voegwerk aan het kerkgebouw, ook aan zo mogelijk 2 digitale schoolborden voor ’t Startblok, en aan gewenst apparatuur voor de Honselersdijkse  scouting.

Tijdens de veiling werd door Notaris F. B. Remmerswaal van Westland Partners ook de winnende lotnummers van de loterij Kerkenveiling 2011 overhandigd.

De nummers zijn:

1e prijs             0051 Kinderfiets

2e prijs             1449 5 toegangsbewijzen Attractiepark “Drievliet”.

3e prijs             0948 Mobiele telefoon met € 10.== bel tegoed.

4e prijs             2056 Dames horloge.

5e prijs             2251 Kalkoen van de poelier

6e prijs             1168 kistje Westlandse druiven

De winnaars kunnen deze prijzen afhalen op de basisschool ’t Startblok.

Opening zwemseizoen de Waterman aanstaande zondag Meer info - Opening strandseizoen in Hoek van Holland op 10 mei Meer info - Spaanse gitarist Susan Santos in de Muziekzolder Maasdijk Meer info - Nederlands bekendste danser Timor Steffens komt naar het Westland Meer info - Popkoor Timeless presenteert de swingende show ‘24 uur Meer info - Groepsexpositie Mei Hofboerderij Wateringen Meer info - Aqua Movement voor ouderen op 26 april Meer info - Boeken- en documentatiemarkt Tweede Wereldoorlog Meer info - Fotowedstrijd Kunst en Cultuur in Beeld in Maassluis Meer info - De Vereeniging geniet van een prachtige dag aan de Kagerplassen Meer info - Douanehuisje mei: “Texelgasten” Rodri Wolters en Peter Holman Meer info - Binnenkort peuteropvang bij alle basisscholen in Maassluis Meer info - Zangdienst in Hervormde kerk Poeldijk Meer info - Nationale herdenking op 4 mei in ‘s-Gravenzande Meer info - Nieuwe tentoonstelling in het Atlantikwall-museum Meer info - KNRM Ter Heijde zet de deuren van reddingstation open! Meer info - HVW organiseert 1e Verenigingsdag voor ALS Meer info - Voorjaarsconcert Fusica op 28 april Meer info - Ierse afperser herkend dankzij alerte chauffeur Meer info - Lotgenotenbijeenkomst voor mannen met prostaatkanker en hun partners Meer info - Alumat Zeeman zoekt assistent productiemanager Meer info - Alumat Zeeman zoekt medewerker bedrijfsbureau Meer info - Dien nu uw aanvraag in voor een Klein Cultureel Initiatief! Meer info - Vrijdagavond 8 juni: GroenteSoiree in het Westlands Museum Meer info - Voorlezen met knutsel op 28 april Meer info