Fantastisch resultaat examens Monsterse reddingsbrigade

William Lock, RB Monster

Fantastisch resultaat examens Monsterse reddingsbrigade

Monster 01.06.2015 – Afgelopen donderdagavond zijn de eerste ronde binnenwaterexamens gehouden bij de Monsterse Reddingsbrigade in zwembad De Boetzelaer.

Woordvoerder William Lock: 'Deze ronde zijn onze jongste leden opgegaan voor Junior Redder 1, 2 en 3. Er zijn ook leden opgegaan voor de drie hoogste diploma's die te behalen zijn in het zwembad, namelijk: Lifesaver 1, 2 en 3.

Deze leden kunnen in het strandseizoen opgaan voor een Lifeguard (junior) diploma, waarbij ze getraind worden om professioneel toezicht te kunnen houden op het strand. Ieder jaar gaan onze leden op voor een volgend, hoger diploma die hun vaardigheden en kennis op het gebied van zwemmend redden naar een hoger niveau brengt. De tweede examenronde voor de diploma's in het zwembad zal plaatsvinden op donderdagavond 25 juni, ook in zwembad De Boetzelaer.

Bij deze eerste ronde, waarbij 67 kandidaten zijn opgegaan, heeft iedereen zijn of haar diploma in ontvangst mogen nemen en dit is een prachtig resultaat!

Wij mogen hierbij de volgende leden van harte feliciteren: Junior Redder 1: Veronique Baas, Sade de Breed, Pim Brok, Quirine van Geest, Benthe van Haasteren, Eline Kasteel, Thijs Koevoet, Roselinde van Oers, Loïs Overduin, Chimène Prins, Wessel Santinge, Sophie Visser, Leanne Zuijderwijk.

Junior Redder 2: Anandita Ajodhia, Ties Barendse, Robin de Brabander, Vic Breumelhof, Sacha Cornelis, Savannah Faber, Nick van der Kleij, Lotte Lansdaal, Imke van Lier, Toine van Os, Bram Peters, Rachelle Rekik, Anouk Roctus, Camiel Schaaf, Luca Simonis, Lars van Spronsen, Hidde Staas, Bart Vedder, Boaz Vedder, Lana Willemstijn, Beau van der Zee.

Junior Redder 3: Fabienne Baas, Lucas Baas, Annabel Brok, Kirsten Cornelis, Chantal van der Lans, Naomi Lucas, Arthur van Onselen, Phileine Prins, Sophie Rijk, Tobias Theeuwen, Charmaine Vellinga, Dianne Vollering, Chantalle Wehling.

Lifesaver 1: Sander de l' Ecluse, Claudia van Haastrecht, Rowan Heckmanns, Tim van Heiningen, Fenne van Lier, Luuk Oudshoorn, Famke van Rijn, Lique van Scheijndel, Sjoerd van Velden, Célina Vellinga. Lifesaver 2: Kimberly van Broekhoven, Tomek Janczyk, Magda Macion, Floor Petersen, Liza van Vliet, Jeroen van der Zee, Robbin Zoomers.

Lifesaver 3: Jasmijn van der Gaag, Merijn Hegge, Esmee 't Hart.

Wij zijn ten allen tijde op zoek naar nieuwe mensen die ons team van Lifeguards op het strand kunnen versterken.'

Kijk op de website: www.rbmonster.nl voor meer informatie.

Ook zijn zij bereikbaar via de mail: communicatie@rbmonster.nl.

Heeft u de beschikking over Facebook of twitter? Bekijk www.facebook.nl/monstersereddingsbrigade en @rbmonster.

Meer verlof voor partner bij geboorte baby Meer info - 3e editie A Local Swim Westland; Samen sterker tegen ALS! Meer info - Gratis computerles voor senioren Meer info - Kies je klus in Midden Deflland Meer info - Kleurrijke inhoud op de Negenmaandenbeurs Meer info - Leerlingen Johannesschool op onderzoek Meer info - Haags powertrio LaBomba in de Muziekzolder Maasdijk Meer info - Pop-Up Atelier in Koningshoek Maassluis Meer info - Orgelconcert 3 maart met Arjan Breukhoven Meer info - Dart-toernooi op zaterdag 17 maart Meer info - Terre des Hommes Westland doet mee aan NLdoet Meer info - Maak je sterk tegen MS en doe mee met MS Motion Rotterdam! Meer info - Speeldata van de Cosy Rockers Meer info - Westland Verstandig komt vrijdag naar de Noviteit in Monster Meer info - Veilig op weg met Bosch Car Service Meer info - Goed doel maakt kans op sponsorcheque van 1.000 euro Meer info - Maandag 5 maart Debat over Sport en Gezondheid Meer info - Joke Verweerd spreek over Thema Opstaan Meer info - Verkiezingsdebat over Sport en Cultuur Meer info - Douanehuisje maart: Marianne van der Lecq en Marlène van der Loos Meer info - Graaf en vind! workshop archeologie voor de jeugd Meer info - De passie van Pasen in \'s-Gravenzande Meer info - “Vormgeven aan (eigen) uitvaart”; een informatieavond in de bibliotheek Meer info - Samenwerken voor nieuw schoolplein Meer info - Zieke essen als basis voor historische huizen in Broekpolder Meer info