Chauffeur overleden bij ongeluk op Veilingroute

Geplaatst door Westlanders.nu op 29-02-2012 09:57 - Gewijzigd op 29-02-2012 16:24

Honselersdijk 29.02.2012 update 18.00 - Woensdagochtend raakte rond 11.20 een truck met trekker te water bij een eenzijdig ongeluk langs de Veilingroute even voorbij de rotonde aan de Zwethlaan.

De vrachtwagenchauffeur raakte tijdens de rit onwel waardoor de combinatie te water raakte. Direct sprongen een aantal omstanders en agenten het water in om de bestuurder te redden. Met behulp van een ladder werd de man op een plank gelegd en uiteindelijk uit de cabine gehaald door de politie en de brandweer.

De ambulancebroeders zijn de man daarop gaan reanimeren maar die hulp mocht helaas niet meer baten. De chauffeur is ter plaatse overleden. Twee ambulances en meerdere brandweerkorpsen werden voor het ongeluk opgeroepen. Omdat in het begin nog niet duidelijk en onoverzichtelijk was wat er precies speelde waren er veel hulpdiensten aanwezig. De hulpverleners die nat waren geworden werden opgevangen en met een warme deken in busjes gezet tegen onderkoeling.

Vanwege het ongeluk werd de Veilingroute tussen de Wippolderlaan en de Zwethlaan in zijn geheel afgesloten. Ook de grote kraan van de brandweer Den Haag was ter plaatse om het voertuig eventueel te bergen, maar voor dit soort klussen komt meer kijken.

Bergingsbedrijf Vreugdenhil is, na in overleg te zijn geweest met andere instanties, rond 14.00 aan de bergingsklus begonnen. Verwacht wordt dat de Veilingroute aan het eind van de middag weer vrij wordt gegeven. Meer foto 's hier en meer later.

De berging van de vrachtwagen was rond 16.30 voltooid. Toen hadden twee 25 tonners van Vreugdenhil en een grote kraan van Modern de combinatie weer op zijn wielen aan de kant gezet. De kraan takelde eerst de voorkant en later de achterkant omhoog, waarop de wagens van Vreugdenhil de combinatie op de kant trokken.

Vrachtwagenchauffeur overleden bij eenzijdig ongeval

Politie persbericht - Een 49-jarige vrachtwagenchauffeur overleed woensdag 29 februari toen hij met zijn vrachtwagen in het water langs de Veilingroute reed.

De chauffeur afkomstig uit Zaandam raakte vermoedelijk omstreeks 11.20 uur onwel en reed vervolgens het water in. Meerdere politie-eenheden en andere hulpverleningsinstanties waren snel ter plaatse. Agenten en enkele omstanders gingen het water in teneinde de man uit zijn benarde positie te redden. Hoewel het slachtoffer niet onder water raakte, overleed hij ondanks al deze hulppogingen vrijwel direct. De Veilingroute is geruime tijd afgesloten geweest. Vermoedeijk wordt de vrachtwagen pas in de avonduren geborgen.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Strandliefhebber opgelet! - Sterrenhemel bekijken tot zaterdag 20 april - Italo Party crew op 11 mei - Geniet van de muziek van Haagse Helden met Square! - Expositie unieke Russische landkaarten uit de Koude Oorlog - Parttime Administratief Medewerker - Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Lezing over in je kracht blijven in turbulente tijden - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Young Carma naar Kookschuur - Lezing over 17-eeuwse predikant en workaholic - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Interactieve boeklezing ‘Ik leef! Doorleven na je kankerbehandeling.’ - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur