SUV klapt op personenauto bij Veilingroute

Geplaatst door Westlanders.nu op 06/10/2011 16:52 - Gewijzigd op 06/10/2011 17:18

Honselersdijk 06.10.2011 - Donderdagmiddag even na half één vond een kop-staart aanrijding plaats tussen twee voertuigen aan de Middelbroekweg.

Een Mercedes SUV botste om onbekende oorzaak achterop een Suzuki Alto bij de afslag richting de Veilingroute. Daarbij raakte een inzittende van de Suzuki licht gewond die na behandeling in de ziekenwagen zijn/haar weg kon vervolgen. Dat gold niet voor de auto.

Had de Mercedes enkel een kapotte grill, de achterkant van de Suzuki zat flink in elkaar. Bergingsbedrijf Vreugdenhil heeft het beschadigde voertuig weggesleept. Het verkeer ondervond enige hinder van het ongeluk. Er gebeuren regelmatig ongelukken rondom dit kruispunt met meestal alleen blikschade.

De Vereeniging geniet van een prachtige dag aan de Kagerplassen Meer info - Douanehuisje mei: “Texelgasten” Rodri Wolters en Peter Holman Meer info - Binnenkort peuteropvang bij alle basisscholen in Maassluis Meer info - Zangdienst in Hervormde kerk Poeldijk Meer info - Nationale herdenking op 4 mei in ‘s-Gravenzande Meer info - Nieuwe tentoonstelling in het Atlantikwall-museum Meer info - KNRM Ter Heijde zet de deuren van reddingstation open! Meer info - HVW organiseert 1e Verenigingsdag voor ALS Meer info - Voorjaarsconcert Fusica op 28 april Meer info - Ierse afperser herkend dankzij alerte chauffeur Meer info - Lotgenotenbijeenkomst voor mannen met prostaatkanker en hun partners Meer info - Alumat Zeeman zoekt assistent productiemanager Meer info - Alumat Zeeman zoekt medewerker bedrijfsbureau Meer info - Dien nu uw aanvraag in voor een Klein Cultureel Initiatief! Meer info - Vrijdagavond 8 juni: GroenteSoiree in het Westlands Museum Meer info - Voorlezen met knutsel op 28 april Meer info - Sterkste man van Nederland op 12 mei Meer info - De Hoek in Zicht: Piet Heijstek over scheepsrampen Meer info - Scouting Polanen actief voor Generation Games Koningsdag Monster Meer info - Open dag Monsterse reddingsbrigade op 28 april Meer info - Informatieavond over nieuwbouw Lidl Westeinde Meer info - Operatie Steenbreek in Naaldwijk op 25 april Meer info - Afname van aantal doe-het-zelfwinkels Meer info - Zondag 6 mei 14.00 uur, \'De Derby der Derby\'s\' is terug! Meer info - Margret van Paassen te gast in Bibliotheek Naaldwijk Meer info