Tijdelijk fietspad Veilingroute gaat dicht na valpartijen

Geplaatst door Westlanders.nu op 16-03-2018 15:15 - Gewijzigd op 16-03-2018 16:50

Naaldwijk 16.03.2018 - Het tijdelijke fietspad wat langs de Veilingroute  tussen de Jupiter en de rotonde bij de Lange Broekweg loopt (voortaan N465), gaat dicht.

Dat heeft de provincie Zuid Holland meegedeeld aan een fietser die vrijdagochtend over de kop sloeg toen hij over de kunststof platen van het fietspad reed. De platen liggen weliswaar naast elkaar, maar zijn vanwege het gewicht en de drassige ondergrond gaan verzakken wat tot gevaarlijke situaties leidt.

De fietser hield aan zijn valpartij wat schaafwonden over en een kapotte fiets en stuurde een mail met foto 's naar gemeente Westland en provincie. Het bleek dat hij niet de enige was die al onderuit was gegaan, ondanks dat er donderdag een bord was geplaatst waar gewaarschuwd wordt voor gladheid.

De provincie heeft de pechvogel vrijdagmiddag meegedeeld dat zij de schade betalen en dat het fietspad voorlopig dicht gaat. Het betekent dat tweewielers de komende tijd aan de andere kant van de Wollebrand via het terrein van FloraHolland moeten omrijden.

Bedoeling is dat er bij de Lange Broekweg een fietstunnel komt die onder de Westlandroute door gaat. Maar dat gaat zeker nog 9 maanden duren. (Foto 's onder impressie nieuwe situatie bij Westlandroute)

Reacties (8 reacties geplaatst)

Borden "Glad wegdek" zijn iet pas afgelopen donderdag geplaatst maar stonden er vorige week zondag al
Ook ik ben daar donderdagmiddag onderuit gegaan bij het verlaten van het tijdelijke fietspad aan de kant van de Wollebrand. Resultaat modder over hele broek en jas, schaafwonden op mijn bovenbeen, kapotte handpalmen en heftig bloedende duim. Bedankt voor deze prachtige tijdelijke oplossing!
Wat een gezeur over het tijdelijke fietspad. Men is hooguit 2 minuten langer onderweg om weer op de route naar het horti center of naar Naaldwijk te komen. En als er al borden staan ga je ervan uit dat de mensen vanzelf voorzichtiger worden. Hadden ze eerst een tunnel moeten maken voor de fietsers? Dan had de verlengde veiling route nog een jaar dicht geweest.

Tja, voor de auto's is alles goed geregeld. Elke dag staat de wethouder wel in de krant om weer een stukkie autoweg te openen. Maar de fietsroutes ho maar . Platen waren inderdaad levensgevaarlijk maar omleiding door Wollebrand is ook slecht zeker savonds en als je niet bekend ben. waarom geen verkeersregelaars op deze route? Doen ze voor iedere kleine opbrekeing tegenwoordig

Handig voor leerlingen uit De Lier die op het world horti center (mbo)zitten.Moeten een heeeeel eind omrijden.Kan dat niet anders?Zijn drie keer zolang onderweg.Zij hebben er niet om gevraagd.
Ik zag het fietspad liggen afgelopen weekend en vond het een vreemde oplossing.

Helaas was het blijkbaar niet mogelijk eerst een fietstunnel te realiseren. Met de fiets naar Naaldwijk kan via de Jong en de snelbinder. Op de goede klim na is dat toch geen echt grotere moeite?
Ditje
Je moet inderdaad via de Wollebrand omrijden
Ik heb vorige week al gefietst over dit nieuwe fietspad
Toen had ik al mijn twijfels
Al met al weer een dure grap
Zo dan, dat wordt dus lekker omrijden met de fiets vanuit De Lier naar Naaldwijk. Ben er zelf nog niet heengeweest maar kun je nu nog wel rechtstreeks vanaf De Lier op het oude gedeelte van de Langebroekweg komen of moet dat ook via de Wollebrand?

Mijlpaal voor De Prinsenhof in Maasdijk - Nouked met Led Zeppelin tribute in de Muziekzolder Maasdijk - 4 mei dodenherdenking in 's-Gravenzande - Strandliefhebber opgelet! - Sterrenhemel bekijken tot zaterdag 20 april - Italo Party crew op 11 mei - Geniet van de muziek van Haagse Helden met Square! - Expositie unieke Russische landkaarten uit de Koude Oorlog - Parttime Administratief Medewerker - Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Young Carma naar Kookschuur - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur