85 jarig jubileumconcert Honsels Harmonie

Geplaatst door Westlanders.nu op 13-09-2023 00:00

Poeldijk – Tijdens een avondvullend groot jubileumconcert van Honsels Harmonie op zaterdagavond 7 oktober in De Veiling komen muziek en cultuur samen.


Terwijl Honsels Harmonie samen met musicalster Julia Berendse haar 85-jarige verjaardag viert, tonen de leerlingen van het Lentiz Floracollege hun zelfgemaakte muzikale schilderijen.

Door de keuze om het bekende muziekstuk ‘De Schilderijententoonstelling’ van componist Moessorgski te spelen, is het idee ontstaan om door de kunstexamen-klassen van het Lentiz Floracollege bij de 12 verschillende delen schilderijen te maken. Door deze bijzondere lokale samenwerking laat muzikaal én creatief (jong) talent zien hoe leuk kunst, cultuur én muziek is.

Onno Maat, docent bij het Lentiz Floracollege, vertelt over de bijzondere samenwerking: "Het Floracollege werkt altijd graag samen met organisaties uit de regio, omdat het onze leerlingen een kans geeft hun talent te laten zien. We kijken ernaar uit om de leerlingen te laten inspireren door het muziekstuk, zodat ze hun creativiteit er op los kunnen laten. Wij hopen dat de leerlingen zich verwonderen over hun eigen creaties en dat de bezoekers verrast worden.”

Musicalster Julia Berendse Julia Berendse is een Nederlandse (musical)actrice en zangeres. Ze speelde de afgelopen jaren in musicals als ‘The Addams Family’, ‘Liesbeth List’ en ‘Haal het doek maar op’. Speciaal voor deze feestelijke avond komt zij naar het Westland. Met bekende pop-, disco- en jazz nummers neemt zij, begeleidt door het orkest, het tweede deel van het concert voor haar rekening.

Honsels Harmonie viert feest Honsels Harmonie is 85 jaar en viert met haar gepassioneerde én gedreven 65 muzikanten een feestelijk jaar. Met een aantal gezellige uitjes en een studieweekend nog voor de boeg zorgen zij er met elkaar voor dat muziek én plezier maken altijd voorop staat.

Mis het niet! Deze culturele avond mag u niet missen. Toegangskaarten zijn te koop via onze leden, website of per e-mail nieuws@honselsharmonie.nl. Of kom uiterlijk 19.30 uur naar de evenementenlocatie De Veiling in Poeldijk. Het concert start om 20.00 uur en de kosten voor dit concert mét pauzedrankje is t/m 18 jaar € 10,- en voor volwassenen € 15,-.

Workshop ´´Kleurrijke nazomer`` door Tineke Noordzij op zaterdag 4 november - Expositie van Mick Otten over natuurkunst in de Hofboerderij. - Film over "De Parachutisten landing " in Mei 1940 op 15 oktober - Dierenzegen bij Egbertuskerk op dierendag - Interactieve lezing ‘Rouwen en bouwen na borstkanker’ - Struintocht in Van Dixhoorndriehoek op 30 september - Medewerker ICT Support - (Junior) HR medewerker - Kinderboekenweekconcert bij muziekvereniging St. Gregorius - Kofferbakverkoop op zaterdag 7 oktober - Twee lange wandeltochten in de Nacht van het Westland - 85 jarig jubileumconcert Honsels Harmonie - Inflatie in augustus gedaald naar 3% - Administratief medewerker logistiek - Medewerker Verkeersmaatregelen - ZZP Monteur Buitendienst - Commercieel Adviseur Benelux - Projectleider - Herfstwandeling zondag 1 oktober 2023 - HR medewerker - Planner/Werkvoorbereider - Marketing Medewerker - (Junior) Recruiter - Project Manager - Technisch Inkoper - Parttime Financieel Medewerker - Monteur buitendienst - Hovenier Tuinaanleg - Productie Planner - Inschrijvingen voor Roparun 2024 zijn geopend - Carma ook dit schooljaar actief met gastlessen - Areaal akkerbouw met ruim 14.000 hectare gegroeid - Overzicht aardgaswinning in Nederland - Receptionist - Vervoer van gevaarlijke stoffen in Nederland afgenomen - Geslaagde Trekkertrek in Midden-Delfland - Een hele boze Amerikaanse rivierkreeft - Spannende kunst in Kunsthalte 6 - Expositie herfst aquarellen van Tineke Noordzij - Waarom is het verstandig om voor Linux hosting te gaan? - Vrachtwagenchauffeur - Muzikaal onthaal tijdens Naaldwijkse feestweek - De vele voordelen van vloertegels in je woning - Medische noodsituatie aan de Langeweg - Senior Sales Manager - Presentatie over ‘De Eetbare Tuin’ bij Groei & Bloei Westland - Het Cultureel seizoen start ook bij Theater Villa Ockenburgh - Oekraïner gewond na steekincident