Grote slang in bloemenveiling Flora Holland

Geplaatst door Westlanders.nu op 19-07-2011 17:04 - Gewijzigd op 31-07-2013 19:31

Honselersdijk 19.07.2011 Dinsdagmiddag om 13.15 werd er gebeld naar de basis van dierenambulance De Wijs dat er een slang gevonden was bij de bloemenveiling Flora Holland aan de Middelbroekweg.

De melding werd direct naar de DA2 gestuurd die op dat moment op de Nieuweweg te Poeldijk reed. De chauffeur las het volgende bericht op zijn scherm

Prio 2 Flora Holland veiling in de centrale beveiliging een hele grote slang ( komt uit buitenland,dus kijk uit)

De chauffeur ging gewapend met een slangenton en een slangenstok naar de centrale van de beveiliging. Toen de heren van de beveiliging de dierenambulancemedewerker zagen schoten ze in de lach en vroegen ze wat hij van plan was. Eén van de heren zette een emmer op de balie en daar bleek een slangachtig dier in te zitten van ongeveer 15 centimeter.

En ze vertelden dat een medewerker de slang tussen de plantjes gevonden had. De dierenambulancemedewerker heeft met gevaar voor eigen leven de emmer met de slang mee genomen en is gelijk naar SERPO gereden in Den Haag.

Daar kreeg de dierenambulance medewerker te horen dat het geen slang was maar een pootloze hagedis genaamd Hazelworm. De medewerker van SERPO vertelde ook dat het een beschermd diersoort is. Als je het dier verplaats, in bezit hebt of vervoerd kan je daar een zeer hoge boete voor krijgen.

Dierenambulance de Wijs heeft hier voor een vergunning om dat soort dieren te mogen vervoeren. De dierenambulancemedewerker is er nog steeds niet over uit waar dat stukje tekst 'grote slang' vandaan komt.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Parttime Administratief Medewerker - Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Sterrenhemel bekijken tot maandag 15 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Lezing over in je kracht blijven in turbulente tijden - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Young Carma naar Kookschuur - Lezing over 17-eeuwse predikant en workaholic - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Interactieve boeklezing ‘Ik leef! Doorleven na je kankerbehandeling.’ - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur - Corporate Recruiter - Leren omgaan met rouw en verlies - 1 maart a.s. start inschrijving A Local Swim Westland - Meewerkend voorman/-vrouw Dienstverlening