Onvoorstelbaar resultaat op kerkenveiling

Geplaatst door Westlanders.nu op 15-04-2012 22:46 - Gewijzigd op 31-07-2013 19:17

Poeldijk 16.04.2012 - De kerkenveiling tijdens het Nieuwbouw Megaspektakel weekend van Scouting Poeldijk heeft 17.025 euro opgebracht.

Veilingmeester Koos Janssen heeft de kavels goed weten te verkopen. Rob van der Meij, drummer van de band Kromme Jongens, veilde een CD met gesigneerd boek ‘We Benne Samen Één’ en de laatste kaartjes van het uitverkochte concert op zaterdagavond 9 juni aanstaande.

Ondanks het koude en winderige weer waren er genoeg kopers op de veiling afgekomen. Er werd behoorlijk tegen elkaar opgeboden, waardoor de bedragen aardig omhoog schoten. Voor een kavel met duizend bakstenen is het hoogste bedrag van deze veiling betaald. Behalve de bakstenen liepen de andere kavels met bouwmaterialen, zoals dakramen en demontabele wandpanelen, bijzonder goed. Voor de nieuwe vlaggenmast en het doorknippen van het lint, straks bij de officiële opening van de nieuwbouw zijn substantiële bedragen afgehamerd.

In deze speciale veiling voor het nieuwe clubgebouw van de scouting waren de ballonvaarten erg gewild. Die belangstelling van het kopend publiek was er zeker ook voor de wijnproefavonden, fruitmanden en groentepakketten. De kavels met schilderijen en een handgemaakte houten sierpaard brachten eveneens mooie bedragen op. Zowel de Commissie Kerkenveiling als Scouting Poeldijk zijn blij met dit onvoorstelbare resultaat en bedanken alle kavelschenkers, sponsors en degenen die een gift hebben overgemaakt, maar vooral alle kopers op de kerkenveiling zelf.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Reünie TJW & JLTB op 13 januari - 35% van de Oekraïense vluchtelingen aan het werk - Inzameling kersthuisjes actie - Wilgen knotten op 3 december - Sterrenhemel bekijken tot vrijdag 2 december - Drie Kerstconcerten van het Westlands Mannenkoor - Corporate Recruiter - Financieel administratief medewerker - Sportieve prestaties bij ZVVS - Actie Bloembollen voor een bloemrijk voorjaar - Inschrijving Peter Tetteroo Bokaal 2023 geopend! - Natuurcafé zeeleven - Dingen die je moet weten voordat je een huis huurt - Stillevens van fijnschilders in Kunsthalte 6 - Orderpicker (geschikt voor alle leeftijden) - Medewerker Servicebalie - Voetbalgekte slaat weer toe - Studenten organiseren foodtour voor Stichting Jarige Job - Verkoop kerststukken voor Carma - Pakje Kunst in het groot - Sheeplightning op zaterdag 17 december - Kerstmarkt in Oude kerk op 9 en 10 december - Zondag 11 december 2022 kerstconcert met de Waterlanders - 110 miljoen om Oekraïne door de winter te helpen - Tarieven hoogheemraadschap Delfland omhoog - Start snertwandeltocht gepland op 7 januari 2023 - Scouting Polanen heeft plek voor bevers - Nederland betaald mee aan T-72 tanks voor Oekraïne - Cijfers coronavirus voor vrijdag 4 november - Front Office Manager - Regeling opvang Oekraïners iets gewijzigd - Belgische klimaatiactivisten maand in de cel - Man overleden bij bedrijfsongeval Europoort - Brand bij stortbunker aan de Elbeweg - Oekraïners moeten zo snel mogelijk een bewijs van verblijf ophalen - Winter fair bij scouting Polanen - Werkvoorbereider - Hotel Manager Operations - Oscar Car Rental breidt diensten uit en biedt huurauto's aan in Westland! - Buitenbrand bij opslagtank Opstalweg - Kunstwerk van de Maand november: Het Baken - Renovatie drie gemalen in Midden Delfland - Parttime HR - Office Assistent - Kerstbomenactie voor Stichting Jarige Job - Cijfers coronavirus voor vrijdag 21 oktober - Politie zoekt getuigen gewapende beroving Meppelweg - Vanaf 1 november sticker of O-document verplicht voor vluchteling uit Oekraïne in loondienst - Verhalende Gezichten van Maassluis On Tour - Opvang vluchtelingen uit Oekraïne gaat langer duren - Extra steun en geld voor Oekraïne