Onvoorstelbaar resultaat op kerkenveiling

Geplaatst door Westlanders.nu op 16/04/2012 00:46 - Gewijzigd op 31/07/2013 21:17

Poeldijk 16.04.2012 - De kerkenveiling tijdens het Nieuwbouw Megaspektakel weekend van Scouting Poeldijk heeft 17.025 euro opgebracht.

Veilingmeester Koos Janssen heeft de kavels goed weten te verkopen. Rob van der Meij, drummer van de band Kromme Jongens, veilde een CD met gesigneerd boek ‘We Benne Samen Één’ en de laatste kaartjes van het uitverkochte concert op zaterdagavond 9 juni aanstaande.

Ondanks het koude en winderige weer waren er genoeg kopers op de veiling afgekomen. Er werd behoorlijk tegen elkaar opgeboden, waardoor de bedragen aardig omhoog schoten. Voor een kavel met duizend bakstenen is het hoogste bedrag van deze veiling betaald. Behalve de bakstenen liepen de andere kavels met bouwmaterialen, zoals dakramen en demontabele wandpanelen, bijzonder goed. Voor de nieuwe vlaggenmast en het doorknippen van het lint, straks bij de officiële opening van de nieuwbouw zijn substantiële bedragen afgehamerd.

In deze speciale veiling voor het nieuwe clubgebouw van de scouting waren de ballonvaarten erg gewild. Die belangstelling van het kopend publiek was er zeker ook voor de wijnproefavonden, fruitmanden en groentepakketten. De kavels met schilderijen en een handgemaakte houten sierpaard brachten eveneens mooie bedragen op. Zowel de Commissie Kerkenveiling als Scouting Poeldijk zijn blij met dit onvoorstelbare resultaat en bedanken alle kavelschenkers, sponsors en degenen die een gift hebben overgemaakt, maar vooral alle kopers op de kerkenveiling zelf.

Productie/logistiek planner Meer info - Resultaten paddentrek 2021 Meer info - Commercieel medewerker binnendienst Meer info - Koningsspelen bij badmintonclub de Zeemeeuwen Meer info - Carma KidsClub voor kinderen van 4 -12 jaar Meer info - Luchtkanaal reiniger gezocht Meer info - Mediteren op het strand van Ter Heijde Meer info - Medewerker Orderacceptatie/Customer Service Meer info - Plantenverkoop voor hervormde kerk op 8 mei Meer info - Kunstwerk van de Maand mei 2021: gedicht Sluispolder-West Meer info - Een groen schoolplein voor de kinderen van de JF Kennedyschool! Meer info - Accountmanager Potplantenkwekerij Westland Meer info - Allround productiemedewerkers kwekerij Meer info - Werkvoorbereider Meer info - Werkloosheid verder gedaald Meer info - Verkoop koopwoningen ruim 29% hoger in eerste kwartaal Meer info - Commercial Assistant Meer info - Alumat Zeeman zoekt commercieel medewerker binnendienst Meer info - Actie tegen spookbewoning in regio Rotterdam Meer info - Logistiek medewerker Naaldwijk nacht Meer info - Magazijnmedewerker Meer info - Column; Wat een dag! Meer info - Junior teeltmanager m/v Meer info - Parttime Winkelmedewerker (m/v) Meer info - Kinderen in ziekenhuizen met paaseitjes verwend Meer info - Veel meer huizen verkocht in 4e kwartaal 2020 Meer info - Seniorenwoningen aan de Kerklaan in Wateringen Meer info - HR-assistent Meer info - CV-monteur Meer info - Bouw 75 sociale huurwoningen bij De Kade Meer info - Tjilp festival voor kinderen Meer info - Minder scholen gesloten dan tijdens tweede coronagolf Meer info - Winkelmedewerker Camping artikelen Meer info - Geef ze een trap Meer info - Test je personeel GRATIS en snel! Meer info - Recruitment Consultant Meer info - Collectanten gezocht voor MS collecteweek van 28 juni t/m 3 juli Meer info - Paasontbijt in quarantaine? Meer info - Kunstwerk van de Maand april 2021 De Rietvogels Meer info - Commercieel medewerker binnendienst Meer info - (Ervaren) Schilder Meer info - (Aankomend) Teamleider Kwekerij Meer info - Welpen volgen goede voorbeeld Scouts op eigen Boomplantdag Meer info - Aankomend Locatiemanager (M/V) Meer info - Marije van der Lee wint Hanneke de Haes-award 2021 Meer info - Subsidieregeling voor evenementen bij annulering Meer info - R&D Engineer Meer info - Junior Project Manager Meer info - Werkloosheid in februari niet verder omhoog Meer info - Machine Operators Meer info