Onvoorstelbaar resultaat op kerkenveiling

Geplaatst door Westlanders.nu op 16/04/2012 00:46 - Gewijzigd op 31/07/2013 21:17

Poeldijk 16.04.2012 - De kerkenveiling tijdens het Nieuwbouw Megaspektakel weekend van Scouting Poeldijk heeft 17.025 euro opgebracht.

Veilingmeester Koos Janssen heeft de kavels goed weten te verkopen. Rob van der Meij, drummer van de band Kromme Jongens, veilde een CD met gesigneerd boek ‘We Benne Samen Één’ en de laatste kaartjes van het uitverkochte concert op zaterdagavond 9 juni aanstaande.

Ondanks het koude en winderige weer waren er genoeg kopers op de veiling afgekomen. Er werd behoorlijk tegen elkaar opgeboden, waardoor de bedragen aardig omhoog schoten. Voor een kavel met duizend bakstenen is het hoogste bedrag van deze veiling betaald. Behalve de bakstenen liepen de andere kavels met bouwmaterialen, zoals dakramen en demontabele wandpanelen, bijzonder goed. Voor de nieuwe vlaggenmast en het doorknippen van het lint, straks bij de officiële opening van de nieuwbouw zijn substantiële bedragen afgehamerd.

In deze speciale veiling voor het nieuwe clubgebouw van de scouting waren de ballonvaarten erg gewild. Die belangstelling van het kopend publiek was er zeker ook voor de wijnproefavonden, fruitmanden en groentepakketten. De kavels met schilderijen en een handgemaakte houten sierpaard brachten eveneens mooie bedragen op. Zowel de Commissie Kerkenveiling als Scouting Poeldijk zijn blij met dit onvoorstelbare resultaat en bedanken alle kavelschenkers, sponsors en degenen die een gift hebben overgemaakt, maar vooral alle kopers op de kerkenveiling zelf.

Eerste Kika Ride in het Westland Meer info - Het ‘s-Gravenzands mannenkoor EMM zoekt jou!! Meer info - Douanehuisje Maassluis september: beelden, objecten, tekeningen Meer info - Inzendingen MVO-ondernemer 2018 bekend Meer info - Brand aan boord van schip Meer info - Test zeewaardige waterfiets op 26 augustus Meer info - EP Release \'\'FIRST\'\' @ WPC Nederland Drie Meer info - Oezbeekse delegatie onder indruk van Nederlandse tuinbouwsector Meer info - De Hoek in Zicht: Piet Heijstek over Schilders Nieuwe Waterweg   Meer info - Steenks Service zoekt assistent-officemanager Meer info - Column; reisgeld! Meer info - Jan Akkerman tijdens de feestweek in Naaldwijk Meer info - Informatieavond over huidtherapie bij Inloophuis Carma Meer info - Werkstukken leerlingen onderdeel 33e Zomerbloemententoonstelling Meer info - Webinar 26 september: Uw kind en uitgaansdrugs Meer info - Zomer OCK op 25 augustus Meer info - Monumententocht op 8 september: een combi van 4 monumenten! Meer info - Traditionele dansen door Den Hoornse Folkgroep ‘Kachel’ Meer info - 112-dag Haaglanden in het Zuiderpark Meer info - Pokemon Challange bij scouting Polanen Meer info - Boottocht over voormalige tankgracht. Meer info - Bergingsdienst Vreugdenhil zoekt lichte bergingsspecialist Meer info - Derde editie Rijk Zwaan korfbalderby\'s van 18-21 augustus Meer info - Ruim 32 duizend inwoners erbij eerste halfjaar 2018 Meer info - Eerste twee deuren van Prinses Beatrixsluis gearriveerd in Schiedam Meer info