Drukbezochte Westlandse Nieuwjaarsduik in Monster

Mario Nederpelt

Monster 02.01.2022 - Na 2 jaar afwezigheid werd er zondag 1 januari eindelijk weer gedoken op het Monsterse strand.


De Monsterse Reddingsbrigade organiseerde hier voor de 54e keer de Westlandse Nieuwjaarsduik. Klokslag 14.00 uur renden er ruim 1.000 enthousiastelingen de frisse Noordzee in. Met een buitentemperatuur van 14 graden was het relatief warm. Dit trok niet alleen veel duikers, maar ook veel publiek naar het Monsterse strand.


Foto MFH.Design

Drukke duik De Westlandse Nieuwjaarsduik trok weer veel mensen naar het strand. Bestuurslid communicatie van de Monsterse Reddingsbrigade, Mario Nederpelt zegt hierover: ‘Het was dit jaar extra druk op het strand, na twee jaar afwezigheid konden mensen eindelijk weer bij ons duiken en ze hadden er zin in.’ Met ruim 1.000 duikers en honderden mensen publiek werd de duik in Monster goed bezocht. Na de duik namen de deelnemers de tijd om nieuwjaarswensen uit te wisselen onder het genot van een kop warme chocolademelk. ‘Het was leuk om het enthousiasme te zien bij de deelnemers. Ik ben trots op de vrijwilligers van onze vereniging en sponsoren die de duik mogelijk hebben gemaakt’, aldus Nederpelt.


V.l.n.r. Demi, Roan, Mario en Evelien

Gedoken voor Surfivor
In het kader van ‘Duik voor een ander’ werd er ook dit jaar gedoken voor een goed doel in Monster. Nederpelt: ‘We proberen altijd te zoeken naar een wat kleinere organisatie of stichting die het opgehaalde geld goed kan gebruiken. Dit jaar hebben we gekozen voor Stichting Surfivor. Een prachtig doel dat net als onze vereniging geheel op vrijwilligers draait.’ Surfivor zet zich in voor veteranen en personeel met geüniformeerde beroepen (politie, brandweer, ambulance) die kampen met Post Traumatische Stress Stoornis. Door surftherapie probeert Surfivor deze mensen te helpen de negatieve spiraal te doorbreken. Door de collectanten van Surfivor is een bedrag van €700,- opgehaald. Roan van Straaten van Surfivor is blij met dit prachtige bedrag. ‘Hier kunnen we weer mooie surfclinics inclusief professionele begeleiding van organiseren in Ter Heijde’, aldus van Straaten.

Reacties (8 reacties geplaatst)

Oudbollig dit
Wat een spektakel 1 januari zwemmen ach
Wat een saai figuur, die 2023!
Hendrik en het nl van jou is nu ook niet bepaald een 6
Heel goed. Als je nou per se gek moet doen met oud en nieuw kan het ook zo. Maar daar is het merendeel te soft voor.
Wat een spektakel, wat een mensen. Mijn vriendin en mijn zus duiken meerdere keren per week jaarrond de Noordzee in. Makkie voor hun. Mij niet gezien. Ik was gewoon toeschouwer.
Complimenten aan het adres van de MRB voor de organisatie. Net als de KNRM van Ter Heijde hebben deze organisaties een bijzonder plekje in mijn hart. Louter vrijwilligers die zich inzetten voor het redden van de medemens. Ga zo door.
Lekker opgelet op je kleuterschool met je griep en kou.
Allemaal een griepje scoren in het nieuwe jaar

Plaats een reactie

U bent vrij om te reageren met behoud van respect en fatsoen. Kleineren is not done. Alle geplaatste reacties worden een paar keer per dag nagekeken en zijn niet direct zichtbaar. Dus even geduld aub.

Weidevogelexcursies in april, mei en juni - Duo expositie in Hofboerderij - Nederlands waterpoloelftal speelt benefietwedstrijd tegen ZV Westland - Square keert terug met hun Golden Earring Tribute - Lammetjesdag op 2e paasdag 10 april - TBS met dwangverpleging voor moord op Oekrainer - Struintocht in Van Dixhoorndriehoek op 1 april - Persbericht: Paasconcert door Jaap Kroonenburg - Extra geld voor Internationaal Strafhof - Bodemdiertjes zoeken in het Staelduinse Bos!!! - Uitvoering Marcus Passie in Dorpskerk 's-Gravenzande - EU gaat gezamenlijk munitie inkopen voor Oekraïne - Muziekspektakel Tarantula laat Velohal trillen op grondvesten - Assistent ploegleider Productie - Soort van het Seizoen - Informatiemiddag ‘Hormoontherapie bij borstkanker’ - Eerste voorronde Peter Tetteroo Bokaal 2023 - Cursus massage en aanraking bij kanker - Met Vockestaert de Boer op! - The Cosy Rockers gaan weer van start !!! - Mijnenjagers voor Oekraïne - Wiellagers. Wat zijn ze en waarom zijn ze nodig? - Medewerker Kwaliteit, Arbo en Milieu - Paasspeurtocht 2e Paasdag 10 April in het Staelduinse Bos - Wat kun je zelf doen aan je kwaliteit van leven? - 7de Tweedehands kleding en speelgoedbeurs - Kabinet wil statushouders sneller aan het werk - Financieel Medewerker - Gemeente Rotterdam zet preventief in tegen ronselen uithalers - Assistent ploegleider Productie - HR Officer - Bubbels en meer in april in het Douanehuisje - Uitslaande brand in woning Daltonstraat - Carel Steijn en Frits van Tol in KunstHalte 6 - Fotowedstrijd: ‘Wat is jou mooiste plek in Vlaardingen’ - Operator/ Productiemedewerker - Westerpop op 7 en 8 juli - Tiende sanctiepakket tegen Rusland - Administratief Medewerker - Kom in de Kas op zaterdag 1 en zondag 2 april - Nieuwe strandtent opent zijn deuren in Hoek van Holland - Premier Rutte opnieuw op bezoek in Oekraïne - Isolatieactie om energie te besparen in gemeente Westland van start! - De Tuinderij wint ‘Zilveren-award’ voor ‘Leukste uitje van Zuid-Holland 2023 - Verkoop Medewerker Tuinplanten - Kamerplanten - Kassa - Afwaskanjers gezocht - Werken als C Chauffeur - Verblijf derdelanders in opvang voor vluchtelingen uit Oekraïne verlengd - Honderd Leopard 1 tanks voor Oekraïne - Business analist (fulltime)