Fantastisch resultaat examens Monsterse reddingsbrigade

William Lock, RB Monster

Fantastisch resultaat examens Monsterse reddingsbrigade

Monster 01.06.2015 – Afgelopen donderdagavond zijn de eerste ronde binnenwaterexamens gehouden bij de Monsterse Reddingsbrigade in zwembad De Boetzelaer.

Woordvoerder William Lock: 'Deze ronde zijn onze jongste leden opgegaan voor Junior Redder 1, 2 en 3. Er zijn ook leden opgegaan voor de drie hoogste diploma's die te behalen zijn in het zwembad, namelijk: Lifesaver 1, 2 en 3.

Deze leden kunnen in het strandseizoen opgaan voor een Lifeguard (junior) diploma, waarbij ze getraind worden om professioneel toezicht te kunnen houden op het strand. Ieder jaar gaan onze leden op voor een volgend, hoger diploma die hun vaardigheden en kennis op het gebied van zwemmend redden naar een hoger niveau brengt. De tweede examenronde voor de diploma's in het zwembad zal plaatsvinden op donderdagavond 25 juni, ook in zwembad De Boetzelaer.

Bij deze eerste ronde, waarbij 67 kandidaten zijn opgegaan, heeft iedereen zijn of haar diploma in ontvangst mogen nemen en dit is een prachtig resultaat!

Wij mogen hierbij de volgende leden van harte feliciteren: Junior Redder 1: Veronique Baas, Sade de Breed, Pim Brok, Quirine van Geest, Benthe van Haasteren, Eline Kasteel, Thijs Koevoet, Roselinde van Oers, Loïs Overduin, Chimène Prins, Wessel Santinge, Sophie Visser, Leanne Zuijderwijk.

Junior Redder 2: Anandita Ajodhia, Ties Barendse, Robin de Brabander, Vic Breumelhof, Sacha Cornelis, Savannah Faber, Nick van der Kleij, Lotte Lansdaal, Imke van Lier, Toine van Os, Bram Peters, Rachelle Rekik, Anouk Roctus, Camiel Schaaf, Luca Simonis, Lars van Spronsen, Hidde Staas, Bart Vedder, Boaz Vedder, Lana Willemstijn, Beau van der Zee.

Junior Redder 3: Fabienne Baas, Lucas Baas, Annabel Brok, Kirsten Cornelis, Chantal van der Lans, Naomi Lucas, Arthur van Onselen, Phileine Prins, Sophie Rijk, Tobias Theeuwen, Charmaine Vellinga, Dianne Vollering, Chantalle Wehling.

Lifesaver 1: Sander de l' Ecluse, Claudia van Haastrecht, Rowan Heckmanns, Tim van Heiningen, Fenne van Lier, Luuk Oudshoorn, Famke van Rijn, Lique van Scheijndel, Sjoerd van Velden, Célina Vellinga. Lifesaver 2: Kimberly van Broekhoven, Tomek Janczyk, Magda Macion, Floor Petersen, Liza van Vliet, Jeroen van der Zee, Robbin Zoomers.

Lifesaver 3: Jasmijn van der Gaag, Merijn Hegge, Esmee 't Hart.

Wij zijn ten allen tijde op zoek naar nieuwe mensen die ons team van Lifeguards op het strand kunnen versterken.'

Kijk op de website: www.rbmonster.nl voor meer informatie.

Ook zijn zij bereikbaar via de mail: communicatie@rbmonster.nl.

Heeft u de beschikking over Facebook of twitter? Bekijk www.facebook.nl/monstersereddingsbrigade en @rbmonster.

Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Concert Flight op 30 juni Meer info - Informatieavond kadeverbetering Kluiskade Maasland Meer info - Maandag 2 juli inloopspreekuur Adviesraad Sociaal Domein Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info - De ZomerLeesBingo gaat weer van start! Meer info - Openbare vergadering Culturele Raad Maassluis op 26 juni Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Minicursus Wilde bijen Meer info - Gratis Seniorenshow aan de Koningin Emmaboulevard Meer info - Rotterdamse grungeband My Own Army in WPC Nederland Drie Meer info - De Honselse Feestweek komt er weer aan Meer info - Eindvoorstelling Papillon in WestlandTheater De Naald Meer info - Meedoen met de waterschapsverkiezingen? Meer info - Maassluise boeken- en platenmarkt op 30 juni Meer info - Your Navigator speciaal voor ondernemers en groeiende bedrijven Meer info - Jachthaven Schipluiden breidt supportersnetwerk uit Meer info - KBO “Kas & Kust” de boer op! Meer info - F.O.D.bij Nederland 3 Meer info - Laatste actie Operatie Steenbreek in De Lier Meer info - Muziek op het Heulse plein! Meer info - Flinke gaslucht bij sportcentrum Vlaardingen Meer info - Kinderen organiseren unieke pyjamadag Meer info