Oliespoor op Veilingroute oorzaak ongelukken

Geplaatst door Westlanders.nu op 25/04/2011 11:47 - Gewijzigd op 25/04/2011 12:10

Honselersdijk 25.04.2011 - Vanmiddag omstreeks 12.00 verloor op de rotonde Rotonde Bloemenroute/Zwethlaan een motorrijder de grip op zijn motor en ging onderuit. Dit gebeurde vanwege olie op het wegdek.

Waarschijnlijk heeft even daarvoor een vrachtwagen olie verloren. Een automobilist die er achter reed lette niet op en knalde met zijn auto tegen een betonblok aan die ter bescherming langs de berm ligt.

De motorrijder en zijn bijrijdster raakte gelukkig niet gewond evenals de chauffeur van de auto omdat de airbag uitklapte. De auto is weggesleept en de motorrijder kon, weleenswaar met schade,  zijn weg wel vervolgen.

De politie heeft samen met een medewerker van provincie Zuid-Holland de olie van het wegdek geschept. Door het ongeval was de Veilingroute richting Honselersdijk tijdelijk afgesloten.

Tentoonstelling Kunst en Cultuur Academie: Beweging/Verandering Meer info - Douanehuisje augustus: Aquarellen en meer van Anneke de Graaf-Lagraauw Meer info - Straatsymfonieorkest brengt Cuba naar Hoek van Holland Meer info - Vacatures - HR Adviseur Meer info - VRH zoekt nieuwe collega \'s Meer info - Wielerronde van De Lier op 14 augustus Meer info - Deelnemers gezocht voor Gondelvaart De Lier Meer info - Bibliotheek Honselersdijk zoekt versterking voor het team! Meer info - Festival Zomer OCK in het teken van ‘eeuwige jeugd’ Meer info - Ontmoet Özcan Akyol (Eus) in Bibliotheek Wateringen. Meer info - Start inschrijving verkiezing MVO-ondernemer 2018 Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Orgelconcert door André Knevel Meer info - Zomerlezen voor kinderen tijdens grote vakantie Meer info - Nationale Zomerbloemententoonstelling zoekt enthousiaste bloemschikamateurs Meer info - Stichting Klimkoord zoekt ZZP-ers Meer info - Kinderen De Hofvilla tonen creatieve kunsten tijdens Open Atelierroute Meer info - Tweede 11strandentocht Bloemendaal-Hoek van Holland van start Meer info - Informatiemarkt: Heulse verenigingen presenteren zich op 8 september. Meer info - Buurt AED voor Dijkshoornseweg Meer info - Stadsgezichten, sieraden en workshops in het Douanehuisje Meer info - Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info