Opnieuw ongeluk bij hotspot Veilingweg

Geplaatst door Westlanders.nu op 20/04/2012 12:32 - Gewijzigd op 20/04/2012 12:35

De Lier 20.04.2012 - Vrijdagmorgen vond er opnieuw een aanrijding plaats op de kruising Veiling met de Burgemeester Cramerlaan tussen een auto en een fietser.

Een paar scholieren fietsten naar school op de Veilingweg richting Naaldwijk toen een automobiliste vanaf de Burgemeester Cramerlaan de weg wilde oversteken. Daarbij zag ze waarschijnlijk een fietsster over het hoofd en reed ze de dame aan.

De jongedame raakte door de aanrijding gewond en is door ambulancemedewerkers meegenomen naar het ziekenhuis nadat de politie zich eerst over haar had ontfermd. Ook de verkeerspolitie is ter plaatse geweest.

Het voorwiel van de fiets was flink gehavend maar de schade aan de auto was nihil. Deze kruising blijft een hotspot en een ergernis voor buurtbewoners. Twee of drie keer per jaar gebeurt er wel een ongeluk.

Wilde bijen in je tuin Meer info - Sterrenhemel bekijken tot 16 mei Meer info - Wandeltocht op 2e Pinksterdag Meer info - Honselse feestweek in 2021 gaat door Meer info - Rondleidingen langs oorlogspanelen in het Hofpark Meer info - Productie/logistiek planner Meer info - Resultaten paddentrek 2021 Meer info - Commercieel medewerker binnendienst Meer info - Koningsspelen bij badmintonclub de Zeemeeuwen Meer info - Carma KidsClub voor kinderen van 4 -12 jaar Meer info - Luchtkanaal reiniger gezocht Meer info - Mediteren op het strand van Ter Heijde Meer info - Medewerker Orderacceptatie/Customer Service Meer info - Kunstwerk van de Maand mei 2021: gedicht Sluispolder-West Meer info - Een groen schoolplein voor de kinderen van de JF Kennedyschool! Meer info - Accountmanager Potplantenkwekerij Westland Meer info - Allround productiemedewerkers kwekerij Meer info - Werkvoorbereider Meer info - Werkloosheid verder gedaald Meer info - Verkoop koopwoningen ruim 29% hoger in eerste kwartaal Meer info - Commercial Assistant Meer info - Alumat Zeeman zoekt commercieel medewerker binnendienst Meer info - Actie tegen spookbewoning in regio Rotterdam Meer info - Logistiek medewerker Naaldwijk nacht Meer info - Magazijnmedewerker Meer info - Column; Wat een dag! Meer info - Junior teeltmanager m/v Meer info - Parttime Winkelmedewerker (m/v) Meer info - Kinderen in ziekenhuizen met paaseitjes verwend Meer info - Veel meer huizen verkocht in 4e kwartaal 2020 Meer info - Seniorenwoningen aan de Kerklaan in Wateringen Meer info - HR-assistent Meer info - CV-monteur Meer info - Bouw 75 sociale huurwoningen bij De Kade Meer info - Minder scholen gesloten dan tijdens tweede coronagolf Meer info - Winkelmedewerker Camping artikelen Meer info - Geef ze een trap Meer info - Test je personeel GRATIS en snel! Meer info - Recruitment Consultant Meer info - Collectanten gezocht voor MS collecteweek van 28 juni t/m 3 juli Meer info - Paasontbijt in quarantaine? Meer info - Kunstwerk van de Maand april 2021 De Rietvogels Meer info - Commercieel medewerker binnendienst Meer info - (Ervaren) Schilder Meer info - (Aankomend) Teamleider Kwekerij Meer info - Welpen volgen goede voorbeeld Scouts op eigen Boomplantdag Meer info - Aankomend Locatiemanager (M/V) Meer info - Marije van der Lee wint Hanneke de Haes-award 2021 Meer info - Subsidieregeling voor evenementen bij annulering Meer info - R&D Engineer Meer info