Opnieuw ongeluk bij hotspot Veilingweg

Geplaatst door Westlanders.nu op 20/04/2012 12:32 - Gewijzigd op 20/04/2012 12:35

De Lier 20.04.2012 - Vrijdagmorgen vond er opnieuw een aanrijding plaats op de kruising Veiling met de Burgemeester Cramerlaan tussen een auto en een fietser.

Een paar scholieren fietsten naar school op de Veilingweg richting Naaldwijk toen een automobiliste vanaf de Burgemeester Cramerlaan de weg wilde oversteken. Daarbij zag ze waarschijnlijk een fietsster over het hoofd en reed ze de dame aan.

De jongedame raakte door de aanrijding gewond en is door ambulancemedewerkers meegenomen naar het ziekenhuis nadat de politie zich eerst over haar had ontfermd. Ook de verkeerspolitie is ter plaatse geweest.

Het voorwiel van de fiets was flink gehavend maar de schade aan de auto was nihil. Deze kruising blijft een hotspot en een ergernis voor buurtbewoners. Twee of drie keer per jaar gebeurt er wel een ongeluk.

Laatste keer; de eeuw van uw leven! Meer info - Nieuw Vliegend Wandelpad opengesteld tot 18 december Meer info - Bijzondere dienst ‘Als het tegen zit…..’ Meer info - Maak gebruik van de vacaturebank op Westlanders.nu Meer info - Teejater\'s Tributenight op 26 oktober Meer info - Knokken voor het goede doel: Stichting Droom je Thuis Meer info - Museum Maassluis is op zoek naar enthousiaste baliemedewerkers Meer info - De Jong Verpakking zoekt Machine Operators (fulltime) Meer info - RT Westland organiseert filmmiddag voor kinderen met zeldzame aandoening Meer info - De Jong Verpakking zoekt medewerker verkoop binnendienst AGF Meer info - Informatieavond Centrum Maasland op 29 oktober Meer info - Green\'05 zoekt Logistiek medewerker Meer info - Kerstconcert in Bartholomeuskerk Poeldijk Meer info - Eerste editie van Bieb in Debat over Taal! Meer info - Cantatedienst met cantate 106 van Bach op 4 november Meer info - Reddingsbrigade Den Haag zoekt nieuwe lifeguards Meer info - Gospelkoor YMCA tijdens parochteviering 28 oktober Meer info - Concert voor Ukkies Meer info - Nieuwe Nederlandse religieuze muziek in Oude Kerk Meer info - Warme klanken door Muziekvereniging St. Gregorius, Kwintsheul. Meer info - WOP Hofboerderij op zondag 21 oktober Meer info - Rommelmarkt Dorpshoeve zondag 28 oktober Meer info - Westland Event 2018 over datagedreven tuinbouw Meer info - Ding mee naar de Anne-Marie van der Lindenprijs 2018! Meer info - Zaterdag 27 oktober Open Dag bij Stichting on Wheels Meer info