Opnieuw ongeluk bij hotspot Veilingweg

Geplaatst door Westlanders.nu op 20/04/2012 12:32 - Gewijzigd op 20/04/2012 12:35

De Lier 20.04.2012 - Vrijdagmorgen vond er opnieuw een aanrijding plaats op de kruising Veiling met de Burgemeester Cramerlaan tussen een auto en een fietser.

Een paar scholieren fietsten naar school op de Veilingweg richting Naaldwijk toen een automobiliste vanaf de Burgemeester Cramerlaan de weg wilde oversteken. Daarbij zag ze waarschijnlijk een fietsster over het hoofd en reed ze de dame aan.

De jongedame raakte door de aanrijding gewond en is door ambulancemedewerkers meegenomen naar het ziekenhuis nadat de politie zich eerst over haar had ontfermd. Ook de verkeerspolitie is ter plaatse geweest.

Het voorwiel van de fiets was flink gehavend maar de schade aan de auto was nihil. Deze kruising blijft een hotspot en een ergernis voor buurtbewoners. Twee of drie keer per jaar gebeurt er wel een ongeluk.

Deelnemers gezocht voor Gondelvaart De Lier Meer info - Bibliotheek Honselersdijk zoekt versterking voor het team! Meer info - Nordmole 1943 bij Atlantikwall-museum Meer info - Concert 21 juli door Kees van Eersel te Maassluis Meer info - Excursie aan kwekerij geneeskrachtige planten Meer info - Festival Zomer OCK in het teken van ‘eeuwige jeugd’ Meer info - Ontmoet Özcan Akyol (Eus) in Bibliotheek Wateringen. Meer info - Start inschrijving verkiezing MVO-ondernemer 2018 Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Orgelconcert door André Knevel Meer info - Zomerlezen voor kinderen tijdens grote vakantie Meer info - Nationale Zomerbloemententoonstelling zoekt enthousiaste bloemschikamateurs Meer info - Cursus oud schrift voor beginners Meer info - Stichting Klimkoord zoekt ZZP-ers Meer info - Gregoriaans: een nieuw geluid Meer info - Kinderen De Hofvilla tonen creatieve kunsten tijdens Open Atelierroute Meer info - Tweede 11strandentocht Bloemendaal-Hoek van Holland van start Meer info - Informatiemarkt: Heulse verenigingen presenteren zich op 8 september. Meer info - Buurt AED voor Dijkshoornseweg Meer info - Stadsgezichten, sieraden en workshops in het Douanehuisje Meer info - Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info - De ZomerLeesBingo gaat weer van start! Meer info