Twee gewonden bij twee ongelukken op de veilingweg

Geplaatst door Westlanders.nu op 11/04/2011 12:48 - Gewijzigd op 11/04/2011 13:33

De Lier 11.04.2011 - Maandagmiddag zijn bijna gelijktijdig twee ongelukken voorgevallen op de Veilingweg waarbij uiteindelijk twee gewonden naar het ziekenhuis zijn vervoerd.

Het eerste ongeluk vond plaats rond 13.15 op de kruising Veiling met de Burgemeester Cramerlaan. Een fietster reed vanaf de dorpkern over de kruising en kreeg geen voorrang van een auto die rechtdoor op de Cramerlaan riching de Hoge Noordweg wilde rijden.

Daarbij raakte de vrouw op de fiets gewond. Zij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd. Rond 13.25 was het even verderop bij de kruising met de Sportlaan opnieuw raak. Dit keer betrof het een eenzijdig ongeval met een fietster.

De vrouw wilde de kruising oversteken maar nam de bocht op het fietspad niet goed waardoor zij de punt van een troitorband raakte ten val kwam. Hierdoor hield zij een behoorlijke snijwond aan haar scheenbeen over.

Buurtbewoners ontfermden zich over de vrouw totdat de ambulancedienst kwam. Die hebben haar vervolgens meegenomen naar het ziekenhuis.

Veilingweg gevaarlijker sinds verandering verkeerssituatie

Volgens een inwoonster die langs de weg woont is de verkeerssituatie met name op de kruising Burgemeester Cramerlaan/Veilingweg een paar jaar geleden verslechterd.

'Voorheen hadden de weggebruikers op de Cramerlaan voorrang en moest het verkeer op de Veilingweg daar stoppen, maar dat is destijds zomaar veranderd en nu kunnen de mensen die op de Veilingweg rijden doorijden op de kruising. Sindsdien wordt het gaspedaal aardig ingetrapt op de Veilingweg en zijn er de afgelopen jaren wel vaker aanrijdingen geweest hier,' aldus de bewoonster. 'De gemeente had de voorrangsregels niet moeten veranderen. Wel meer buurtbewoners die hier wonen denken er zo over.'

Westlanders.nu zal de komende tijd de kruising extra in de gaten houden. Mochten er meer ongelukken daar gebeuren dan zal de redactie deze 'hotspot' bij de gemeente Westland onder de aandacht gaan brengen.

Boekenmarkt Maassluis op zaterdag 29 juni Meer info - Zonnebloem Maassluis zoekt voorzitter Meer info - Zangdienst in hervormde kerk Poeldijk Meer info - Spectaculaire schietdemonstratie met mitrailleur Meer info - Open Westlandse Jeugd Kampioenschap op 6 juli Meer info - Bieb in Debat over Kunstmatige Intelligentie Meer info - Lotenverkoop Scouting Polanen 1-5 juli Meer info - In- en Verkoper Planten Westland Meer info - Logistiek Medewerker Regio Aalsmeer Meer info - Junior verkoper snij- en decoratiegroen Westland en Aalsmeer Meer info - 1e automonteur (met APK) Westland Meer info - Kassenbouwers / Kassenslopers Westland Meer info - Medewerker Technische Dienst Westland Meer info - Inspecteur Elektrotechniek Westland Meer info - Chauffeur (Inter)nationaal Westland Meer info - Commercieel Medewerker Exoten Westland Meer info - Ingangscontroleur Potplanten Aalsmeer Meer info - Logistiek Medewerker / Inpakker Bloemen Westland Meer info - Expeditie Medewerker Westland Meer info - Keurmeester AGF Westland Meer info - Accountmanager AGF met logistieke kwaliteiten Westland Meer info - Ervaren Heftruckchauffeur AGF Westland Meer info - Boxmedewerker Bloemen Westland Meer info - GJ Personeelsdiensten | Verzuimbeheer met persoonlijke aandacht Meer info - GJ Personeelsdiensten | Voor werkgever en werknemer Meer info - Wordbites Woordenwandeling door Maassluis Sluispolder-West Meer info - GJ Personeelsdiensten | Salarisadministratie met HR-kennis Meer info - Veel te beleven tijdens week van de cultuur in Maassluis Meer info - Sales Support Medewerker Het Westland Meer info - Studententeam DARE onthult ruimte-raket Meer info - Medewerker Research & Development Westland Meer info - Verkoper Tuinmeubelen Westland Meer info - Boeken- en documentatiemarkt Tweede Wereldoorlog. Meer info - Support Engineer. Meer info - Accountmanager ICT Meer info - Technical Consultant Sr. Meer info - Koning en vicepremier bij Nederlandse Veteranendag Meer info - Microsoft Azure Cloud Architect Meer info - Microsoft Cloud Engineer (startersfunctie) Meer info - KNRM Ter Heijde zoekt Redder aan de Wal Meer info - Driekleur Dalton staat achter onze Oranje leeuwinnen! Meer info - Scholieren en Schoolverlaters Westland Meer info - Administratief / Commercieel Assistent Regio Rotterdam Meer info - Zaterdag 29 juni 2019: Westlandse Molendag Meer info - Cabaret BURN-OUT op zaterdag 29 juni in Lambertuskerk Meer info - Allround medewerker Rotterdam Meer info - Logistiek Administratief Medewerker m/v Westland Meer info - Assistent Teamleider Westland Meer info - Senioren Computerclub googelt het seizoen uit Meer info - Groente & Fruitbrigade zoekt versterking Meer info