Verkeerschaos op Veilingroute met pechwagen

Geplaatst door Westlanders.nu op 22-03-2012 17:00 - Gewijzigd op 22-03-2012 20:13

Honselersdijk 22.03.2012 video update - Een vrachtwagen met pech zorgde donderdagmiddag rond 14.00 enige tijd voor een flinke verkeerschaos op de Veilingroute bij de rotonde aan de Wollebrand.

De chauffeur van een truck met trailer merkte bij de rotonde dat de achterwielen van zijn trailer, die normaliter bij het bochtenwerk meebewegen, niet meer meewerkten. Hierdoor bleven zijn wielen naar links gericht staan waardoor hij vast kwam te staan met zijn combinatie, pal op de rotonde.

Gevolg was dat het verkeer het veilingterrein met de nodige moeite afkwam en dat de Veilingroute binnen de kortste keren vol kwam te staan met automobilisten en vrachtwagens.

Vooral vrachtwagencombinaties hadden de nodige moeite om zonder botsing langs de gestrandde vrachtwagen te komen. Een agent begeleidde de chauffeurs waardoor schade voorkomen werd. De weg werd tijdelijk afgezet voor één rijbaan zodat de berger van Vreugdenhil sneller bij de plaats kon komen.

Van wegslepen kon echter geen sprake zijn zolang de wielen scheef stonden dus werd er ijverig geprobeerd de wielen weer in de juiste stand te krijgen. Omdat dat in eerste instantie niet lukte werd ook een monteur van DSW (Diesel Service Westland) ter plaatse gehaald, om het probleem met de scheven wielen (drukprobleem) op te lossen.

Na verloop van tijd kwam er steeds meer beweging in de achterwielen. Van al dat gedoe kwamen ook de ramptoeganzen in beweging die door een agent netjes werden weggejaagd om nog meer verkeersopstopping door hun aanwezigheid te voorkomen.

Ook een ambulance met gillende sirenes moest nog door al dat stilstaande verkeer geloodst. Die moest naar een melding in De Lier maar niemand snapte wat de wagen eigenlijk op de Veiliingroute te zoeken had.

Even na 15.00 kregen de monteurs de wielen bijna in een rechte stand en begon een slingerende tocht voor de chauffeur richting het veilingterrein, waar de mankementen aan de vrachtwagen verder werden onderzocht. Zo werd een nog grotere verkeerschaos met de spits voorkomen.

Het is de laatste tijd wel vaker raak geweest rondom de rotonde voor vrachtwagenchauffeurs die daar pech kregen. Een video van het incident staat hier

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Expositie unieke Russische landkaarten uit de Koude Oorlog - Parttime Administratief Medewerker - Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Sterrenhemel bekijken tot maandag 15 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Lezing over in je kracht blijven in turbulente tijden - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Young Carma naar Kookschuur - Lezing over 17-eeuwse predikant en workaholic - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Interactieve boeklezing ‘Ik leef! Doorleven na je kankerbehandeling.’ - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur - Corporate Recruiter - Leren omgaan met rouw en verlies - 1 maart a.s. start inschrijving A Local Swim Westland