Geplaatst door Westlanders.nu op 24-05-2019 05:28 - Gewijzigd op 24-05-2019 09:06
Honselersdijk 24.05.2019 - De Veilingroute (N465) is vanaf de kruising met de Westlandroute (N222) tot aan de N466 (Middel Broekweg) van vrijdag 24 mei 20.00 uur,
tot maandag 27, 05.00 uur, in beide richtingen voor alle verkeer afgesloten.
Werkzaamheden De werkzaamheden bestaan uit het aanbrengen van de laatste asfaltlaag en de definitieve belijning.
Omleidingen Automobilisten worden omgeleid via Middel Broekweg (N465), Burgemeester Elsenweg (N213) Westlandroute (N222). Veilingterrein Jupiter is bereikbaar via de speciaal gecreëerde doorgang aan de Middel Broekweg. De Lange Broekweg is bereikbaar via de N213.
Veilingroute en Westlandroute De werkzaamheden maken deel uit van de verbetermaatregelen aan de N222 (Westlandroute) en N465 (Veilingroute).
Reacties (4 reacties geplaatst)
@Trek Je heb helemaal gelijk wat je zegt het is veel te smal en rotondes ook. Er rijden honderden vrachtwagens wekelijks over dit stuk weg had het ruimer gemaakt ze hadden naar mijn inziens plek genoeg. Kijk naar de middenafscheiding van de nieuw aangelegde rotonde voor TPW 2. Hij is een maandje open en de helft van de blokken zijn er al uit.
Het is allemaal prachtig maar het blijft allemaal te smal als er maar wat gebeurt staat het helemaal vast
Niet te vergeten de fietstunnel!!!! Helemaal geweldig. Nu de tunnel naar de Lier nog !
Schitterend stuk vakwerk. Elke keer als ik daar over de verbindingswegen rijdt, sta ik versteld van het vernuft, de kennis, de organisatie van het hele gebeuren, om minimaal de wegen af te moeten sluiten, en in al de topdrukte te zorgen dat de verkeersstromen niet te veel gehinderd worden. Mijn complimenten.
Niets van deze site mag, geheel of gedeeltelijk, op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande uitdrukkelijke toestemming van Westlanders.nu
Copyright 2013 - 2024 Westlanders.nu | Alle rechten voorbehouden | Website door Rumble IT & Apps door Wensline Consultancy