Uitslag binnenwaterexamens Monsterse reddingsbrigade

William Lock, RB Monster

Uitslag binnenwaterexamens Monsterse reddingsbrigade

Monster 29.06.2015 – Afgelopen donderdagavond 25 juni is de tweede ronde binnenwaterexamens gehouden bij de Monsterse Reddingsbrigade in zwembad De Boetzelaer.

Deze ronde is het vervolg op de examenronde van vorige maand waarbij 67 kandidaten opgingen en er een score van 100% werd behaald!

Vrijdagavond was het de beurt aan de kandidaten van Junior Redder 4, Zwemmend Redder 1-2-3 en 4 en Lifesaver 2 om hun kennis, kunde en vaardigheden te laten toetsen.

Aan het begin van de avond verzamelden alle jonge kandidaten zich in de hal van het zwembad. Daar wachten zij vol spanning op hun beurt (met extra kleding) tot de examinator hen opriep om hun examen af te leggen. De kandidaten waren niet de enige met spanning: ook vrienden, vriendinnen en familieleden die naar hen kwamen kijken, hadden last van zenuwen!

Zoals gezegd zijn er ook leden opgegaan voor een hoger diploma die te behalen is in het zwembad, namelijk: Lifesaver 2. Deze leden kunnen in het strandseizoen opgaan voor een Lifeguard (junior) diploma, waarbij ze getraind worden om professioneel toezicht te kunnen houden op het strand. Ieder jaar gaan onze leden op voor een volgend, hoger diploma die hun vaardigheden en kennis op het gebied van zwemmend redden naar een hoger niveau brengt.

Bij deze tweede en laatste ronde (binnenwaterexamens), waarbij 65 kandidaten zijn opgegaan, hebben 55 zijn of haar diploma in ontvangst mogen nemen en dit is een heel mooi resultaat!

Wij mogen hierbij de volgende leden van harte feliciteren:

Junior Redder 4: Fien van den Aakster, Noelle Arkesteijn, Xander de Bie, Jake Blom, Ramon Boedhoe, Sara van Boldrik, Sabre de Breed, Pleun Coenders, Bram van Druten, Thijs van der Heide, Imme Hoogeveen, Luca Kettlitz, Evi van Leeuwen, Nienke van Lier, Marjolein Luiten, Frenneke van Oers, Tessa van Paassen, Michel Parent, Senna Reedijk, Olivier Rijk, Lucas de Rooij, Kate Schoon, Fleur Spaan, Isabelle van Spronsen, Mirthe van Spronsen, Bart Troost, Romy van Vliet, Mike Vogelaar, Esmée van de Weg, Joëlle Zuijderwijk, Didi van Vliet en Nienke Kester. Zwemmend Redder 1: Mike Koolschijn, Matthijs de Jong en Brend van Velden. Zwemmend Redder 2: Lorenzo Delneij, Koen van Heiningen, Michael Kelderman, Ian Schoon en Rory Wolthuizen. Zwemmend Redder 3: Koen Overduin, Daphne Plugge, Irene Plugge, Luciën Vellinga, Jaco Verschoor en Jasper Voois. Zwemmend Redder 4: Willemijn Lucas, Thimon Minnaard, Samuel Moyal, Adrie van Onselen, Mitchell van Velthoven, Sven van der Voort en Julian Zuijderwijk. Life Saver 2: Jurriaan de Gier en Wenne van der Horst.

Wij zijn te allen tijde op zoek naar nieuwe mensen die ons team van Lifeguards op het strand kunnen versterken. Kijk op onze website: www.rbmonster.nl voor meer informatie.

Ook zijn wij bereikbaar via de mail: communicatie@rbmonster.nl. Heeft u de beschikking over Facebook of twitter?

Bekijk www.facebook.nl/monstersereddingsbrigade en @rbmonster.

William Lock

Westland Verstandig komt vrijdag naar de Noviteit in Monster Meer info - Veilig op weg met Bosch Car Service Meer info - Goed doel maakt kans op sponsorcheque van 1.000 euro Meer info - Maandag 5 maart Debat over Sport en Gezondheid Meer info - Joke Verweerd spreek over Thema Opstaan Meer info - Verkiezingsdebat over Sport en Cultuur Meer info - Douanehuisje maart: Marianne van der Lecq en Marlène van der Loos Meer info - Graaf en vind! workshop archeologie voor de jeugd Meer info - De passie van Pasen in \'s-Gravenzande Meer info - “Vormgeven aan (eigen) uitvaart”; een informatieavond in de bibliotheek Meer info - Samenwerken voor nieuw schoolplein Meer info - Zieke essen als basis voor historische huizen in Broekpolder Meer info - 59ste editie van de Maassluise Muziekweek Meer info - Aaf Brandt Corstius te gast in Bibliotheek Monster Meer info - Ontmoet medepatiënten met prostaatkanker in HMC Antoniushove Meer info - College beantwoordt vragen CDA over de windturbines op de landtong Rozenburg Meer info - Column; Verbazend! Meer info - Jubileumjaar voor Helen Dowling Instituut Meer info - Restaurant Unicum Strandweg gaat dicht Meer info - Westlandse politici in Roze Raadsdebat Meer info - Bingomiddag bij Fun en Fit op 20 februari Meer info - Nico van Ruiten nieuwe Programmaregisseur Energieakkoord Greenport West-Holland Meer info - Hoe gastvrij zijn de bewoners van Wateringen? Meer info - Wil jij vrijwillig iets voor een ander doen tijdens NLdoet? Meer info - Verhalen rond de tafel; de bibliotheek leest voor in verschillende tehuizen Meer info