Twee ongelukken op de Veilingroute

Geplaatst door Westlanders.nu op 18/12/2012 20:45 - Gewijzigd op 31/07/2013 21:31

Honselersdijk 18.12.2012 - Dinsdagavond vonden in korte tijd twee ongelukken plaats op de Veilingroute tussen de Middelbroekweg en de Zwethlaan waarbij een hond kwam te overlijden.

Een zwarte Herdershond liep los op de weg en kwam op de Veilingroute even voor 19.00 in botsing met een vrachtwagen; de hond kwam daarbij te overlijden en de vrachtwagenchauffeur reed vervolgens door. Wel verloor de wagen een kentekennummer bij het ongeluk.

Het verkeer werd in eerste instantie omgeleid maar toen later dierenambulance De Wijs arriveerde om het dier op te halen werd de weg in zijn geheel afgesloten. Er is onderzoek gedaan door de politie naar de aanrijding ter plaatse; de eigenaar van de hond is ingelicht.

Tijdens de afhandeling van dit ongeluk kwam een bestelbusje vanaf de Zwethlaan iets te hard aanrijden richting de Veilingroute en klapte op de rotonde. De twee inzittenden bleven ongedeerd maar de wagen was niet meer van de rotonde af te duwen, dus moest bergingsbedrijf Vreugdenhil ter plaatse komen om het voertuig weer op de weg te krijgen. Rond 21.00 was de weg weer vrij.

Deelnemers gezocht voor Gondelvaart De Lier Meer info - Bibliotheek Honselersdijk zoekt versterking voor het team! Meer info - Nordmole 1943 bij Atlantikwall-museum Meer info - Concert 21 juli door Kees van Eersel te Maassluis Meer info - Excursie aan kwekerij geneeskrachtige planten Meer info - Festival Zomer OCK in het teken van ‘eeuwige jeugd’ Meer info - Ontmoet Özcan Akyol (Eus) in Bibliotheek Wateringen. Meer info - Start inschrijving verkiezing MVO-ondernemer 2018 Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Orgelconcert door André Knevel Meer info - Zomerlezen voor kinderen tijdens grote vakantie Meer info - Nationale Zomerbloemententoonstelling zoekt enthousiaste bloemschikamateurs Meer info - Cursus oud schrift voor beginners Meer info - Stichting Klimkoord zoekt ZZP-ers Meer info - Gregoriaans: een nieuw geluid Meer info - Kinderen De Hofvilla tonen creatieve kunsten tijdens Open Atelierroute Meer info - Tweede 11strandentocht Bloemendaal-Hoek van Holland van start Meer info - Informatiemarkt: Heulse verenigingen presenteren zich op 8 september. Meer info - Buurt AED voor Dijkshoornseweg Meer info - Stadsgezichten, sieraden en workshops in het Douanehuisje Meer info - Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info - De ZomerLeesBingo gaat weer van start! Meer info