Gezocht: kavels voor Poeldijkse kerkenveiling!

door Harry Stijger

Poeldijk 22.07.2016 - Op vrijdagavond 30 september 2016 wordt voor de drieëntwintigste keer een kerkenveiling in Poeldijk gehouden.

De opbrengst is bestemd voor de herinrichting van het liturgisch gedeelte van de Bartholomeuskerk en de aanschaf van nieuwe patrouilletenten door Scouting Poeldijk.

De Commissie Kerkenveiling is voor de veiling op zoek naar waardevolle voorwerpen, waardebonnen en diensten zoals een kaartavond, vaartocht, ballonvaart of (vip-)tickets voor concerten, voorstellingen, sportwedstrijden en andere events. Zo zijn er nog meer verrassende en interessante dingen te bedenken, die geschikt zijn om de veiling aantrekkelijk en succesvol te maken. Maar bedenk wel dat het een liefdadigheidsveiling is en geen rommelmarkt!

Heeft u een kavel aan te bieden? Meldt dat dan vóór 9 augustus bij Peter van Leeuwen 06-50224781 // (0174)248633. Een e-mail met uw aanbod naar kavels@kerkenveilingpoeldijk.nl sturen kan ook. Graag in het onderwerp vermelden: ‘kavel kerkenveiling 2016’.

Wanneer u geen kavel heeft om te veilen, dan is een gift eveneens van harte welkom op bankrekeningnummer NL 13 RABO 01353 64 388 ten name van Stichting Kerkenveiling H. Bartholomeusparochie in Poeldijk met vermelding ‘kerkenveiling 2016’.

Kijk voor meer informatie op www.kerkenveilingpoeldijk.nl

We rekenen erop dat u weer mee doet. Alvast hartelijk dank!

Zangdienst in Hervormde kerk Poeldijk Meer info - Tentoonstelling Kunst en Cultuur Academie: Beweging/Verandering Meer info - Douanehuisje augustus: Aquarellen en meer van Anneke de Graaf-Lagraauw Meer info - Straatsymfonieorkest brengt Cuba naar Hoek van Holland Meer info - Vacatures - HR Adviseur Meer info - VRH zoekt nieuwe collega \'s Meer info - Wielerronde van De Lier op 14 augustus Meer info - Deelnemers gezocht voor Gondelvaart De Lier Meer info - Bibliotheek Honselersdijk zoekt versterking voor het team! Meer info - Festival Zomer OCK in het teken van ‘eeuwige jeugd’ Meer info - Ontmoet Özcan Akyol (Eus) in Bibliotheek Wateringen. Meer info - Start inschrijving verkiezing MVO-ondernemer 2018 Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Orgelconcert door André Knevel Meer info - Zomerlezen voor kinderen tijdens grote vakantie Meer info - Nationale Zomerbloemententoonstelling zoekt enthousiaste bloemschikamateurs Meer info - Stichting Klimkoord zoekt ZZP-ers Meer info - Kinderen De Hofvilla tonen creatieve kunsten tijdens Open Atelierroute Meer info - Tweede 11strandentocht Bloemendaal-Hoek van Holland van start Meer info - Informatiemarkt: Heulse verenigingen presenteren zich op 8 september. Meer info - Buurt AED voor Dijkshoornseweg Meer info - Stadsgezichten, sieraden en workshops in het Douanehuisje Meer info - Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info