Uitslag binnenwaterexamens Monsterse reddingsbrigade

William Lock, RB Monster

Uitslag binnenwaterexamens Monsterse reddingsbrigade

Monster 29.06.2015 – Afgelopen donderdagavond 25 juni is de tweede ronde binnenwaterexamens gehouden bij de Monsterse Reddingsbrigade in zwembad De Boetzelaer.

Deze ronde is het vervolg op de examenronde van vorige maand waarbij 67 kandidaten opgingen en er een score van 100% werd behaald!

Vrijdagavond was het de beurt aan de kandidaten van Junior Redder 4, Zwemmend Redder 1-2-3 en 4 en Lifesaver 2 om hun kennis, kunde en vaardigheden te laten toetsen.

Aan het begin van de avond verzamelden alle jonge kandidaten zich in de hal van het zwembad. Daar wachten zij vol spanning op hun beurt (met extra kleding) tot de examinator hen opriep om hun examen af te leggen. De kandidaten waren niet de enige met spanning: ook vrienden, vriendinnen en familieleden die naar hen kwamen kijken, hadden last van zenuwen!

Zoals gezegd zijn er ook leden opgegaan voor een hoger diploma die te behalen is in het zwembad, namelijk: Lifesaver 2. Deze leden kunnen in het strandseizoen opgaan voor een Lifeguard (junior) diploma, waarbij ze getraind worden om professioneel toezicht te kunnen houden op het strand. Ieder jaar gaan onze leden op voor een volgend, hoger diploma die hun vaardigheden en kennis op het gebied van zwemmend redden naar een hoger niveau brengt.

Bij deze tweede en laatste ronde (binnenwaterexamens), waarbij 65 kandidaten zijn opgegaan, hebben 55 zijn of haar diploma in ontvangst mogen nemen en dit is een heel mooi resultaat!

Wij mogen hierbij de volgende leden van harte feliciteren:

Junior Redder 4: Fien van den Aakster, Noelle Arkesteijn, Xander de Bie, Jake Blom, Ramon Boedhoe, Sara van Boldrik, Sabre de Breed, Pleun Coenders, Bram van Druten, Thijs van der Heide, Imme Hoogeveen, Luca Kettlitz, Evi van Leeuwen, Nienke van Lier, Marjolein Luiten, Frenneke van Oers, Tessa van Paassen, Michel Parent, Senna Reedijk, Olivier Rijk, Lucas de Rooij, Kate Schoon, Fleur Spaan, Isabelle van Spronsen, Mirthe van Spronsen, Bart Troost, Romy van Vliet, Mike Vogelaar, Esmée van de Weg, Joëlle Zuijderwijk, Didi van Vliet en Nienke Kester. Zwemmend Redder 1: Mike Koolschijn, Matthijs de Jong en Brend van Velden. Zwemmend Redder 2: Lorenzo Delneij, Koen van Heiningen, Michael Kelderman, Ian Schoon en Rory Wolthuizen. Zwemmend Redder 3: Koen Overduin, Daphne Plugge, Irene Plugge, Luciën Vellinga, Jaco Verschoor en Jasper Voois. Zwemmend Redder 4: Willemijn Lucas, Thimon Minnaard, Samuel Moyal, Adrie van Onselen, Mitchell van Velthoven, Sven van der Voort en Julian Zuijderwijk. Life Saver 2: Jurriaan de Gier en Wenne van der Horst.

Wij zijn te allen tijde op zoek naar nieuwe mensen die ons team van Lifeguards op het strand kunnen versterken. Kijk op onze website: www.rbmonster.nl voor meer informatie.

Ook zijn wij bereikbaar via de mail: communicatie@rbmonster.nl. Heeft u de beschikking over Facebook of twitter?

Bekijk www.facebook.nl/monstersereddingsbrigade en @rbmonster.

William Lock

Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Concert Flight op 30 juni Meer info - Informatieavond kadeverbetering Kluiskade Maasland Meer info - Maandag 2 juli inloopspreekuur Adviesraad Sociaal Domein Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info - De ZomerLeesBingo gaat weer van start! Meer info - Openbare vergadering Culturele Raad Maassluis op 26 juni Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Minicursus Wilde bijen Meer info - Gratis Seniorenshow aan de Koningin Emmaboulevard Meer info - Rotterdamse grungeband My Own Army in WPC Nederland Drie Meer info - De Honselse Feestweek komt er weer aan Meer info - Eindvoorstelling Papillon in WestlandTheater De Naald Meer info - Meedoen met de waterschapsverkiezingen? Meer info - Maassluise boeken- en platenmarkt op 30 juni Meer info - Your Navigator speciaal voor ondernemers en groeiende bedrijven Meer info - Jachthaven Schipluiden breidt supportersnetwerk uit Meer info - KBO “Kas & Kust” de boer op! Meer info - F.O.D.bij Nederland 3 Meer info - Laatste actie Operatie Steenbreek in De Lier Meer info - Muziek op het Heulse plein! Meer info - Flinke gaslucht bij sportcentrum Vlaardingen Meer info - Kinderen organiseren unieke pyjamadag Meer info