Aanrijding op veilingterrein Flora Holland

Geplaatst door Westlanders.nu op 03-11-2010 10:38 - Gewijzigd op 13-12-1901 20:45

Honselersdijk 03/11/2010 - Een 37-jarige automobilist uit De Lier veroorzaakte dinsdag 2 november om 11.45 uur een ongeval op het veilingterrein aan de Middel Broekweg.

De man reed vanuit een parkeervak weg en zag daarbij vermoedelijk een voorbij rijdende vrachtwagen, bestuurd door een 46-jarige Rotterdammer, over het hoofd. De 37-jarige man raakte daarbij gewond. De GGD vervoerde het slachtoffer met nekklachten naar het ziekenhuis. Een takelwagen sleepte de auto van de gewonde man naar een bergingsbedrijf. De politie stelt een onderzoek in naar de juiste toedracht van het ongeval.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Sterrenhemel bekijken tot maandag 15 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Lezing over in je kracht blijven in turbulente tijden - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Young Carma naar Kookschuur - Lezing over 17-eeuwse predikant en workaholic - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Zondag 14 april WOP: klarinet ensembles - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Struintochten in Van Dixhoorndriehoek op 13 april - Film "De laatste kouwe tuinder van het Westland" op 13 april - Interactieve boeklezing ‘Ik leef! Doorleven na je kankerbehandeling.’ - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Parttime Administratief Medewerker - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Publieksexcursie "Parachutistenwandeling" 14 april 2024 - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur