Onvoorstelbaar resultaat op kerkenveiling

Geplaatst door Westlanders.nu op 15-04-2012 22:46 - Gewijzigd op 16-04-2012 11:49

Poeldijk 16.04.2012 - De kerkenveiling tijdens het Nieuwbouw Megaspektakel weekend van Scouting Poeldijk heeft 17.025 euro opgebracht.

Veilingmeester Koos Janssen heeft de kavels goed weten te verkopen. Rob van der Meij, drummer van de band Kromme Jongens, veilde een CD met gesigneerd boek ‘We Benne Samen Één’ en de laatste kaartjes van het uitverkochte concert op zaterdagavond 9 juni aanstaande.

Ondanks het koude en winderige weer waren er genoeg kopers op de veiling afgekomen. Er werd behoorlijk tegen elkaar opgeboden, waardoor de bedragen aardig omhoog schoten. Voor een kavel met duizend bakstenen is het hoogste bedrag van deze veiling betaald. Behalve de bakstenen liepen de andere kavels met bouwmaterialen, zoals dakramen en demontabele wandpanelen, bijzonder goed. Voor de nieuwe vlaggenmast en het doorknippen van het lint, straks bij de officiële opening van de nieuwbouw zijn substantiële bedragen afgehamerd.

In deze speciale veiling voor het nieuwe clubgebouw van de scouting waren de ballonvaarten erg gewild. Die belangstelling van het kopend publiek was er zeker ook voor de wijnproefavonden, fruitmanden en groentepakketten. De kavels met schilderijen en een handgemaakte houten sierpaard brachten eveneens mooie bedragen op. Zowel de Commissie Kerkenveiling als Scouting Poeldijk zijn blij met dit onvoorstelbare resultaat en bedanken alle kavelschenkers, sponsors en degenen die een gift hebben overgemaakt, maar vooral alle kopers op de kerkenveiling zelf.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst

Mijlpaal voor De Prinsenhof in Maasdijk - Nouked met Led Zeppelin tribute in de Muziekzolder Maasdijk - 4 mei dodenherdenking in 's-Gravenzande - Strandliefhebber opgelet! - Sterrenhemel bekijken tot zaterdag 20 april - Italo Party crew op 11 mei - Geniet van de muziek van Haagse Helden met Square! - Expositie unieke Russische landkaarten uit de Koude Oorlog - Parttime Administratief Medewerker - Servicecoördinator / Planner Buitendienst - Expositie in de bibliotheek in Monster - Strandwandeling bij Carma op maandag 22 april - Oranjespektakel Maasdijk op zaterdag 27 april - Open Boerderijdagen 2024 op 10 en 20 mei - Kofferbakplantenruilbeurs Groei & Bloei op 20 april - Internationale bijeenkomsten bij De Deur Rotterdam - Missie Moestuin: hoe kweek je je eigen voedsel?? - Fiets mee naar het Melarium - Zenders in bunker Bremen - Recharged heeft superdeal voor installatie airco’s Westland - Weer weekendafsluiting van Wippolderlaan - Vroege vogelexcursie op zondag 21 april - Allround Administratief Medewerker - Manager werk en dienstverlening - Bloesemfietstocht op zaterdag 20 april - Herbeleef ‘het fluitincident’ in Maassluis - Tiny van der Sar exposeert de in Hofboerderij: “Westland”. - Activiteiten in Ter Heijde in april - Dit paasweekend Beneluxtunnel afgesloten richting A15 - Ter Heijde Beachrun op vrijdag 31 mei - Chauffeur C geconditioneerd transport - Junior Accountmanager Particulier - Industrieel verhuizer - Magazijnbeheerder - Junior Kwaliteitscontroleur AGF - Kwaliteit Specialist - Marketing en communicatie medewerker - Voorjaarsconcert Rotterdam aan Zee 'All you need is love" - Productie medewerker Bleiswijk - Beelden van straatroof bij San Franciscosingel - Lezingen meidagen 1940 rond slag om Hoek van Holland en Staelduinse bos - Sales Support - Kerkenvisie vastgesteld voor het Westland - Vrachtwagenchauffeur karton - Productiemedewerker fulltime - Verkoopmedewerker kookwinkel gezocht! - Makkelijk Scoren is Terug! - Technisch Corporate Recruiter - Werkplaatsmonteur - Corporate Recruiter