Onvoorstelbaar resultaat op kerkenveiling

Geplaatst door Westlanders.nu op 16/04/2012 00:46 - Gewijzigd op 16/04/2012 13:49

Poeldijk 16.04.2012 - De kerkenveiling tijdens het Nieuwbouw Megaspektakel weekend van Scouting Poeldijk heeft 17.025 euro opgebracht.

Veilingmeester Koos Janssen heeft de kavels goed weten te verkopen. Rob van der Meij, drummer van de band Kromme Jongens, veilde een CD met gesigneerd boek ‘We Benne Samen Één’ en de laatste kaartjes van het uitverkochte concert op zaterdagavond 9 juni aanstaande.

Ondanks het koude en winderige weer waren er genoeg kopers op de veiling afgekomen. Er werd behoorlijk tegen elkaar opgeboden, waardoor de bedragen aardig omhoog schoten. Voor een kavel met duizend bakstenen is het hoogste bedrag van deze veiling betaald. Behalve de bakstenen liepen de andere kavels met bouwmaterialen, zoals dakramen en demontabele wandpanelen, bijzonder goed. Voor de nieuwe vlaggenmast en het doorknippen van het lint, straks bij de officiële opening van de nieuwbouw zijn substantiële bedragen afgehamerd.

In deze speciale veiling voor het nieuwe clubgebouw van de scouting waren de ballonvaarten erg gewild. Die belangstelling van het kopend publiek was er zeker ook voor de wijnproefavonden, fruitmanden en groentepakketten. De kavels met schilderijen en een handgemaakte houten sierpaard brachten eveneens mooie bedragen op. Zowel de Commissie Kerkenveiling als Scouting Poeldijk zijn blij met dit onvoorstelbare resultaat en bedanken alle kavelschenkers, sponsors en degenen die een gift hebben overgemaakt, maar vooral alle kopers op de kerkenveiling zelf.

Deelnemers gezocht voor Gondelvaart De Lier Meer info - Bibliotheek Honselersdijk zoekt versterking voor het team! Meer info - Nordmole 1943 bij Atlantikwall-museum Meer info - Concert 21 juli door Kees van Eersel te Maassluis Meer info - Excursie aan kwekerij geneeskrachtige planten Meer info - Festival Zomer OCK in het teken van ‘eeuwige jeugd’ Meer info - Ontmoet Özcan Akyol (Eus) in Bibliotheek Wateringen. Meer info - Start inschrijving verkiezing MVO-ondernemer 2018 Meer info - In Stappen: de start van jóuw Carrière Meer info - Orgelconcert door André Knevel Meer info - Zomerlezen voor kinderen tijdens grote vakantie Meer info - Nationale Zomerbloemententoonstelling zoekt enthousiaste bloemschikamateurs Meer info - Cursus oud schrift voor beginners Meer info - Stichting Klimkoord zoekt ZZP-ers Meer info - Gregoriaans: een nieuw geluid Meer info - Kinderen De Hofvilla tonen creatieve kunsten tijdens Open Atelierroute Meer info - Tweede 11strandentocht Bloemendaal-Hoek van Holland van start Meer info - Informatiemarkt: Heulse verenigingen presenteren zich op 8 september. Meer info - Buurt AED voor Dijkshoornseweg Meer info - Stadsgezichten, sieraden en workshops in het Douanehuisje Meer info - Minicursus Vlinders herkennen op 5 juli Meer info - Opening expositie in Museum Maassluis 30 juni Meer info - Tentviering 1 juli met Bert Konterman Meer info - Zomeropenstelling Adrianushoeve op woensdagen Meer info - De ZomerLeesBingo gaat weer van start! Meer info