Ernstig ongeval op Veilingroute door ganzen

Geplaatst door Westlanders.nu op 23/09/2012 20:12 - Gewijzigd op 23/09/2012 21:09

Honselersdijk 23.09.2012 - Zondagavond rond 20:00 hebben ganzen nabij de Middelbroekweg een ernstig ongeval veroorzaakt waarbij twee voertuigen betrokken raakten.

Een automobilist die op de Veilingroute reed richting Naaldwijk zag plots een groep ganzen oversteken. Hij reageerde adequaat door, naar eigen zeggen, in twee etappes te remmen. De achterliggende auto had dit echter te laat door en kon niet meer op tijd remmen.

Deze auto reed dan ook achter op de stilstaande auto en raakte hierbij behoorlijk beschadigd. In beide auto's raakte een inzittende gewond. In het voertuig dat achterop gereden was, moest zelf de brandweer aan te pas komen om de bestuurster uit haar benarde positie te bevrijden. In de stilstaande auto klaagde de passagier over pijn in haar nek. De hulpdiensten namen hier geen enkel risico en stabiliseerden deze dame dan ook ter plekke. Zij kon later met een nekkraag uit de auto worden gehaald.

Beide slachtoffers zijn vervolgens, zonder spoed, naar het ziekenhuis vervoerd. De bestuurder gaf aan tenminste twee ganzen geraakt te hebben, deze bleken echter het hazenpad gekozen te hebben. Van hen was dan ook geen spoor meer te bekennen.

Door het ongeluk was de Veilingroute enige uren afgesloten voor alle verkeer. Bergingsbedrijf Vreugdenhil heeft de voertuigen geborgen. Meer foto 's van Johan den Engelsman staan hier.

Ledententoonstelling WIT in de Hofboerderij. Meer info - De hemel zwijgt, maar niet in alle talen, lezing dr. Piet Schelling Meer info - Koopwoningen bijna 9 procent duurder in september Meer info - Medewerker Factuurcontrole M/V Meer info - Pakje kunst bij de Hofboerderij Meer info - Gitaarspeel-marathon voor De Liedjesfabriek Meer info - Super spannend: Kindercollege Halloween en griezelige workshop! Meer info - Logistiek coördinator assistent AGF Meer info - Calculatie softwarebeheerder Meer info - Voorlopige sterftecijfers week 41 Meer info - De Prinsenhof gesloten maar Bibliotheek Maasdijk is open! Meer info - Backofficemedewerker (fulltime) te Naaldwijk Meer info - Depot Operator Meer info - MS Fonds zoekt collectanten Meer info - Stijging werkloosheid in heel Nederland Meer info - Bestuurswijzigingen bij LTC Naaldwijk Meer info - Kerstpakketten inpakmedewerkers gezocht Meer info - Ook bestuurder die op verkeersruzie N210 inreed voor rechter Meer info - Gemeenten financieel sterk afhankelijk van overheid Meer info - Zwart stof in Hoek van Holland toch van kolen Meer info - Ouderen missen culturele activiteiten Meer info - Assistent Bedrijfsleider Meer info - De geschiedenis van Ter Heijde (1/3) Meer info - Column; Het kantelpunt Meer info - Productie Engineer Meer info - Junior Project Manager Meer info - Online Bazar Pubquiz 2020 verzorgd door de Quiz Brothers op 7 november! Meer info - Stand van zaken Nederlandse economie halverwege 2020 Meer info - Douanehuisje oktober: Mijn naam is Coco en ik ben ambachtelijk kunstenaar Meer info - Solo expositie van Adrie Huisman in Hofboerderij: “Book Art”. Meer info - Medewerker Productmanagement Meer info - Kom naar het Papercafé in Bibliotheek De Lier Meer info - Orderpicker snijbloemen parttime Meer info - Binnen twee jaar bouwstart voor 150.000 sociale huurwoningen Meer info - Plaatbewerker Meer info - Monteur Werktuig Binnendienst Meer info - Accountmanager New Business Meer info - Ortho Billet zoekt per direct assistent(e) Meer info - Nieuwbouw Kerkstraat Kwintsheul valt iets duurder uit Meer info - Verscheidenheid toepassen bij eindafrekening NOW Meer info - Aanpak CEO- en factuurfraude tegen cybercriminaliteit Meer info - The Maranto 's starten weer met trainingen Meer info - Overvliegdag bij Scouting Kwintsheul Meer info - Scouting Polanen gaat weer als een raket Meer info - Wet kansspelen op afstand uitgesteld tot 1 maart 2021 Meer info - De Zonnebloem Maassluis is op zoek naar vrijwilligers Meer info - Fulltime Logistiek medewerker magazijn Meer info - Samenwerkingsovereenkomst getekend voor centrumplan Honselersdijk Meer info - (Junior/Senior) industrieel spuiter Meer info - Kunstwerk van de Maand september: Baanwagen Meer info