Ernstig ongeval op Veilingroute door ganzen

Geplaatst door Westlanders.nu op 23/09/2012 20:12 - Gewijzigd op 23/09/2012 21:09

Honselersdijk 23.09.2012 - Zondagavond rond 20:00 hebben ganzen nabij de Middelbroekweg een ernstig ongeval veroorzaakt waarbij twee voertuigen betrokken raakten.

Een automobilist die op de Veilingroute reed richting Naaldwijk zag plots een groep ganzen oversteken. Hij reageerde adequaat door, naar eigen zeggen, in twee etappes te remmen. De achterliggende auto had dit echter te laat door en kon niet meer op tijd remmen.

Deze auto reed dan ook achter op de stilstaande auto en raakte hierbij behoorlijk beschadigd. In beide auto's raakte een inzittende gewond. In het voertuig dat achterop gereden was, moest zelf de brandweer aan te pas komen om de bestuurster uit haar benarde positie te bevrijden. In de stilstaande auto klaagde de passagier over pijn in haar nek. De hulpdiensten namen hier geen enkel risico en stabiliseerden deze dame dan ook ter plekke. Zij kon later met een nekkraag uit de auto worden gehaald.

Beide slachtoffers zijn vervolgens, zonder spoed, naar het ziekenhuis vervoerd. De bestuurder gaf aan tenminste twee ganzen geraakt te hebben, deze bleken echter het hazenpad gekozen te hebben. Van hen was dan ook geen spoor meer te bekennen.

Door het ongeluk was de Veilingroute enige uren afgesloten voor alle verkeer. Bergingsbedrijf Vreugdenhil heeft de voertuigen geborgen. Meer foto 's van Johan den Engelsman staan hier.

Aftrap WestlandOntmoet op 16 juli Meer info - In 2050 meer inwoners met een migratieachtergrond Meer info - Kinderboeken voor Kinderopfleurdoos Meer info - Opgaven en middelen corporaties raken uit balans Meer info - MS Fonds zoekt collectanten Meer info - S. van Holstein Transport zoekt leerling kraanchauffeur Meer info - Scouting Naaldwijk gaat op zomerkamp! Meer info - Loket voor impuls woningbouw geopend Meer info - Ook in mei minder immigratie Meer info - Inloophuis Carma hele zomer geopend Meer info - Vakantietas! Een tas vol verrassingen voor kids die willen lezen in de vakantie Meer info - Wethouder ten Have en KHN bezoeken 7 horecazaken Meer info - Meevaller Delfland moet terug naar de burger Meer info - Informatieavond herontwikkeling Vlietlocatie Maassluis Meer info - Column; Een standbeeld? Meer info - Douanehuisje juli: Golven maken de zee. Meer info - Kuikens in het land, poes in de mand Meer info - Fotowedstrijd ‘Maassluis in coronatijd' Meer info - Stand van zaken huisvesting asielzoekers Meer info - Deuren wijkcentra Westland stapsgewijs weer open Meer info - Bibliotheek Poeldijk vanaf 1 juli weer open! Meer info - Staat van de woningmarkt in 2020 Meer info - Iraniër verdiende tonnen met zielige asielverhalen Meer info - Column; All lives matter! Meer info - Topsport Westland biedt sporttalenten gratis training Meer info - 'Blue Velvet' winnaar freesia trophy 2020 Meer info - Stand van zaken Delftse woningmarkt Meer info - Creatieve workshop in Pluktuin Naaldwijk Meer info - Leerlingen vieren eerste gezamenlijke schooldag Meer info - Turnen momenteel een buitensport Meer info - Omzet industrie 2,7 procent lager in eerste kwartaal Meer info - We mogen weer beginnen! Meer info - Zaken doen met Westlanders.nu Meer info - Westland Swimming Stars eindelijk weer van de startblokken af Meer info - Grens aan jaarlijkse huurverhoging vrije sector Meer info - Korting op verhuurdersheffing zet woningcorporaties in beweging Meer info - Scouting Honselersdijk start haar activiteiten weer op! Meer info - Lucille Werner presenteert 'Voor elkaar' vanaf 13 mei Meer info - Faillissementen in april gestegen Meer info - Voorstel tot vaststelling bestemmingsplan 'Pijletuinenhof Meer info - Column; Bevrijding. Meer info - Meimaand met nieuwe kerktijden Meer info - Op de racefiets door álle straatjes van De Lier Meer info - Wereldhavendagen 2020 gaat niet door Meer info - Vroege voorschoolse educatie in OBS de Kyckert Meer info - Consumenten gerichte branches negatiever over economisch klimaat Meer info - Column; Dat dé Koning komt, dat is zéker! Meer info - Tijdelijke verlenging van huurcontracten mogelijk Meer info - Koopwoningen flink duurder in maart Meer info - Geen doorgaand verkeer op Zuidbuurt Meer info